Drljače

Radi ta drljaca sa snimka,samo puca.
Odlicna investicija.
 
Kada je Tupanjac poceo da pravi te poluteske drljace? Ja sam negde letos gledao teske za moj 1221.3. Ova mi se sad nekako vise svidja. Od 6m bi lako vukao, a poso vidim radi dobro.
 
Nove kod tupanjca su 80-90e po metru. Na vasaru su oko 50e metar polovne. To je 200e da kupis za 4 polja tj za cetvorokrilnu drljacu. Skoro mi je momak trazio 130e za rotore. Bio sam na nekom seminaru, i nisam mogao da ih ubacim u kola jer nisam bio sam, inace bih ih uzeo.
Evo, nadjoh, radi se o ovom momku. Vise nema tog oglasa sa cetvorokrilnom drljacom sa rotorima, ali ima ovaj bez rotora (bila su dva oglasa). Mozda mu je istekao oglas, a jos uvek nije prodao, pa ga pitaj. Trazice ti 150, pa ce ti spustiti na 130e, provereno :) 99% sam siguran da je to bio ovaj momak
http://www.kupujemprodajem.com/Cetvorokrilna-drljaca-11203111-oglas.htm?filter_id=7337824
 
Jbg nezivim u srbiji iz republike srpske sam mozda dodjem jednom u rumu pa ih uzmem ili cu ih sam napraviti, moram ovdje pregledati kod nas posto se cjene rotori. Inace uzeo sam neku makedosku drljacu
 
Bas su lepo sredjeni. I cena je realna.
Interesantno je da su skupi kao i sama drljaca tj drljaca 200e, i valjak isto toliko.
 
Ja cu bas da ga okrenem sutra da vidim o cemu se radi. Mozda ih i uzmem....
 
Poslednja izmena:
Izum:haha:, ako se to tako može nazvati. Betonski valov je tu da bi bolje stisnuo drljači na dole.

2889qvk.jpg
 
Nazad
Vrh