DEUTZ

mislida su dizne ili bos pumpa ne dimi ne greje se moyda mlko u velikom opterecenju samo mu manjka snage i nije mi nesto ostar na gasu kako sto je bio traktor je
98 godiste
 
Ako je tako. Onda samo da se skine pumpa i dizne i da posaljes kod dobrog bosiste. Barem bih ja tako uradio....
 
da samo su to pumpa dizne nisu obicne i neskidaju sa kao i obicne ima neka letva unutra tako mi je jedan majstor objasnio i rekao da nediram sam da se nebi pojebala ta letva unutra ,po struci sam automehanicar malo vise u praksi za benzin motore.
kao sto rekoh da neduzimo pricu preporuka za majstora ako neko zna
 
zahvaljujem kolega na broju .jel covek radio kao serveiser na traktorima ili kombajnima ili sve, ako neko zna jos nekog pa da uporedimo a u svakom slucaju jos jednom hvala
 
Drugar je u prolece imao problema sa rubinom 150,pumpa dizna motor.sredili mu kod ramaca u djurdjevu.mislim da ga je izaslo 120e po pumpi.ne znam razlog ali zeravica nije mogao da ih odradi,cena nije bila razlog.
DAlibore,za kombajne neznam,ali traktore radi.
 
Stric mi je kupio pre mesec dana far 6.81 agrostar 190ks 1999g i pojavo mu se problem sa podizanjem nivoa ulju motoru sta bi mogao da bude uzrok tome i preporuka za dobrog mehanicara i elektronicara posto ga nesto i hidraulika zeza i koi je tip motora u njemu da bih mogao da skinem iz zombijevog kataloga.Hvala u napred
 
Poslednja izmena:
Naša najnovija prinova, kod nas je skoro mesec dana, mozda i vise. Deutz Fahr Agrotron 175
dsc0583.jpg
dsc0580.jpg

dsc0631.jpg
 
Uzet je u Poljskoj, slike su kad smo bili tamo, svezije nemam nista. Traktor je 1999 sa 7020 sati, 14000e. Carina se ne placa, pdv se vraca.
 
Jeste jeftin, al ima posla oko njega poprilicno. Poljaci nisu Svajcarci sto se tice odrzavanja. Carina se ne placa na osnovu toga sto je traktor proizveden u EU. Samo se mora imati i eur1 obrazac.

#VicaIMV u sistemu PDV-a smo
 
Nazad
Vrh