DEUTZ

pa valda se raspitaš prvo pre kupovine kakav je to traktor koi tip motora ima snaga,menjač,hidraulik,broj obrtaja kardana,dimenzije guma,hidro volan,itd
 
Mozda covjek nikad nije prisao traktoru i nema pojma o mehanici, o SUS motorima uopste. Mozda je uzeo traktor cisto "rekreativno" ko zna.Uostalom nije u redu da ga odmah napadamo, jer znate kako se ono kaze :nema glupog pitanja,samo postoji glup odgovor.
 
tek pocinjem da se bavim sa poljoprivredom . i hvala bogu da neznam zato i pitam za savjet . neko kaze vodno neko zracno .

---------- Poruka napisana u 14:50 ---------- Prethodna poruka je at 14:48 ----------

da to je u pitanju . kupio sam ga u njemackoj i trba da stigne za koji dan
 
[video=youtube_share;rPbnyJ0XG2k]http://youtu.be/rPbnyJ0XG2k[/video]
E ovo je prava reklama za traktor.
 
tek pocinjem da se bavim sa poljoprivredom . i hvala bogu da neznam zato i pitam za savjet . neko kaze vodno neko zracno .

---------- Poruka napisana u 14:50 ---------- Prethodna poruka je at 14:48 ----------

da to je u pitanju . kupio sam ga u njemackoj i trba da stigne za koji dan

Igore, jesi li ti ili neko od tvojih vidio traktor, da nisi nekome dao novac unaprijed ili tako nešto? Mnogo je prevaranata u prodaji traktora.
 
Hajde, nek mi neko kaže razlike između ovih traktora i Torpeda! Znam da je torpedo proizvodio traktore po dajcovoj licenci, ali o detaljima, karakteristikama i iskustvima drugih stvarno ne znam puno. I da li vredi kupovati npr Torpedo 9006? Hvala unapred na odgovoru!
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovo sto radi 5206 su radili i IMT i Rakovice na Drini onih kriznih godina , samo jos i optereceni sa po 8 bikova u prikolici.
 
Hajde, nek mi neko kaže razlike između ovih traktora i Torpeda! Znam da je torpedo proizvodio traktore po dajcovoj licenci, ali o detaljima, karakteristikama i iskustvima drugih stvarno ne znam puno. I da li vredi kupovati npr Torpedo 9006? Hvala unapred na odgovoru!

Kriva je tema da pitaš jel se isplati kupovati 9006, što se mene tiče isplati se, samo moraš pazit na njega i biti nježan prema menjaču i zahtijeva malo više održavanje.
Torpedo je u početku sklapao Deutz, onda kasnije se osamostalila i počeli su proizvodit traktore.
 
@Kish Robert
Slučajno mi se to desilo, izvini!

Pretpostavljao sam da će takav odgovor neko da mi da, i hvala na tome.
Koliko mogu da vidim, većina ljudi koji imaju taj traktor, zakače dvobrazni plug. Nadam se da bez većih problema ovaj traktor može vući i trobrazni, naravno, odgovarajućeg zahvata, dobro podešen i uštiman!
 
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=303221943035140&set=a.178905835466752.41317.178901695467166&type=1&theater
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh