Deutz-Fahr

Ima od Djure kod Zooorana i Gooorarana
Ako ti pasuje od Djure
A ne vidim što svoj ne središ, ima dobrih metalaca u Kisaču i Stepanovićevu
Ako treba obrade piksnuju itd

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Odradio mi strugar ali se brinem koliko će to trajati. Videćemo kako će raditi . Ima jedino u Agroistadt u nemačkoj ali su papreno skupi. Peki belt treba da mi javi.
Hvala na savetima.
 
Другар од летос не може да нађе дискове варијатора битера за Данију 3800,мораће код стругара да покуша да направи тј срце да направи дискови и нису поједени.Јбг делови,делови,делови за нас смртнике пресудни бар ја тако мислим...
 
Da li neko zna zbog cega imam povecan lom u kuk.A u pitanju je 3580hts.
Korpa je kuk. kupljena nova u beceju od Atile isto i blinde i sine su nove
Privodni lanci u grlu podignuti
Bubanj 420ob/min TS na sporije i povrat sporije i skinute su one platne.
Korpa ulaz izlaz 30 20.Lepo okruni klip ostaju celie sapurike.Probao sam i da raspustim do kraja i nista se tu ne menja
Stvarno nemam vise ideju sta moze da bude.
 
Kukuruz mi je najmanje mleo Zmaj 161 koji ima menjač bubnja i koji mi je kukuruz radio na 260-280 obrtaja bubnja.Najlakse i najefikasnije ti je da promenis otkupno mesto koje pise i meri lom i da odes na drugo koje meri samo vlagu ,to sam bar ja uradio.Dojje sito otvori maksimalno da ti nista ne ide na povratnu masu.
 
Vidi spiralu u bunkeru,ako je potrosena,zna tu da mulja i da pravi lom!spirala sto ubacuje u bunker!
 
Iskustva sa DF 3580,nije hidro pogon nego varijatorski, kako se pokazao varijatorski pogon pošto su dosta jeftiniji u odnosu na takav kombajn sa hidropogonom?
 
Da li neko zna zbog cega imam povecan lom u kuk.A u pitanju je 3580hts.
Korpa je kuk. kupljena nova u beceju od Atile isto i blinde i sine su nove
Privodni lanci u grlu podignuti
Bubanj 420ob/min TS na sporije i povrat sporije i skinute su one platne.
Korpa ulaz izlaz 30 20.Lepo okruni klip ostaju celie sapurike.Probao sam i da raspustim do kraja i nista se tu ne menja
Stvarno nemam vise ideju sta moze da bude.
U kom momentu skidas kukuruz?
Ako sejes raniji fao a skidas kasno to moze isto da bude problem,taj kukuruz pusti ranije vlagu i ako ga ne skines na vreme on kad je dva puta poprimi i izgubi lakse se drobi...
Ja sam prosle godine fao 380 rana setva skidao 3.septembra sa 13.8% vlage a isti hibrid je kolega skidao 25 oktobra i velika je razlika bila.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
U kom momentu skidas kukuruz?
Ako sejes raniji fao a skidas kasno to moze isto da bude problem,taj kukuruz pusti ranije vlagu i ako ga ne skines na vreme on kad je dva puta poprimi i izgubi lakse se drobi...
Ja sam prosle godine fao 380 rana setva skidao 3.septembra sa 13.8% vlage a isti hibrid je kolega skidao 25 oktobra i velika je razlika bila.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Jel ti vraća nešto zrna u neovršenu masu, možda ga tu lupa biter.
 
Deutz po meni do sada sto sam video najbolje radi kukuruze od svih kombajna. Tako da mi je neverovatno da tu ne moze da se usteluje. 6060HTS radi kao da si rukom krunio klip. Lom 0, primese 0.
 
Ne. Radio mi Kardos fantazija kako radi, a na Josickom 2 dajca starije generacije slicno rade. Isao u prevoz pa gledao. Takodje Ciranac sto radi.sa Dajcom odlicno izgleda.
 
Motor 4 cilindra vazdusar, 75 ks, mali potrosac. 4 slamotresa, bubanj 103cm. Cisto radi kulture. Najveca mana donji varijator i cilindar na gornjem varijatoru. Donji varijator preopterecen , na njega nakacilo korpu, lamelu, potisnu plocu. Cim dobije malo lufta pucaju opruge, a zna i remenice varijatora da napuknu. Cilindar na gornjem varijatoru totalo lose uradjen, prvi put kad pusti ulje, svaki dan moras mijenjati o ringove. Bocne reduktore ima na sistem mijesalice, mali zupcanik na osovini i veliki vijenac, ako si u brdu za izbjegavanje...
 
Nazad
Vrh