• U toku je akcija za naručivanje radnih pantalona koje će imati logo poljoinfo foruma. Akcija traje do do 24.maja 2020. Za dodatne informacije pogledajte sledeći LINK.

Dekalb hibridi kukuruza (Monsanto)

paracinac

Član
Učlanjen(a)
8 Dec 2009
Poruka
510
DKC 5068

ovo je 5031snimano 20 maja

ogledi DKC na pocetku u produzetku klipa 4717 i 5830 otprilike po pola njive isto snimano 20 maja samo u drugoj polovini snimka kukuruz sejan 10 dana pre razlika ogromna

Poslednja izmena:

Arkadije

Član
Učlanjen(a)
11 Jul 2010
Poruka
2.720
Kod mene 4943 pored ZP 666 i jos nekih domacih ,malo veca parcela ,i svi su isti ,tj nikakvi ,od silnih kisa i hladnog vremena zaostaju zesce.Prosle godine u ovo vreme sam zagrcao kukuruze ,znaci bili su mnogo veci nego sad...

ratatatui

Član
Učlanjen(a)
30 Mar 2018
Poruka
1.923
Ne ulazim u sklop, ostavljam mogucnost lose masine ,pripreme... sta je sramota? Kukuruz iz tog roka setve u ovim uslovima mora biti bar duplo veci.Imam utisak da se smanjuje a ne da raste.Pored njega 5222 duplo veci .
Ozebo je jadnik nije mu svejedno ,kao i ljudi neko je zimogrozljiv a neko ne tako i ti hibridi svi razliciti:osmeh:

sasa22

Član
Učlanjen(a)
5 Mar 2009
Poruka
1.265
Za te novce mora biti u top.formi bez obzira na uslove. Nije to seme od 2-3000 po kj pa da kazes tako je kako je.Placen ko da je od zlata a "zima mu",e u tom je sramota.

ninkov90

Član
Učlanjen(a)
11 Jan 2018
Poruka
87
Za te novce mora biti u top.formi bez obzira na uslove. Nije to seme od 2-3000 po kj pa da kazes tako je kako je.Placen ko da je od zlata a "zima mu",e u tom je sramota.

Za te novce mora da rodi bar 2 vagona po kj:haha:
Ima i daleko skupljih hibrida koji su u potpuno istom stanju. Dok ne ugreje kako treba,ne moramo ni obilaziti useve.

Petar 90

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
4.413
Verovatno je do geografskog polozaja i struktura zemljista

Послато са TA-1021 помоћу Тапатока

Vrh