Dekalb hibridi kukuruza (Monsanto)

DKC 5068
k6Gxw59
k6Gxw59


ovo je 5031snimano 20 maja

ogledi DKC na pocetku u produzetku klipa 4717 i 5830 otprilike po pola njive isto snimano 20 maja samo u drugoj polovini snimka kukuruz sejan 10 dana pre razlika ogromna
 
Poslednja izmena:
Kod mene 4943 pored ZP 666 i jos nekih domacih ,malo veca parcela ,i svi su isti ,tj nikakvi ,od silnih kisa i hladnog vremena zaostaju zesce.Prosle godine u ovo vreme sam zagrcao kukuruze ,znaci bili su mnogo veci nego sad...
 
Ne ulazim u sklop, ostavljam mogucnost lose masine ,pripreme... sta je sramota? Kukuruz iz tog roka setve u ovim uslovima mora biti bar duplo veci.Imam utisak da se smanjuje a ne da raste.Pored njega 5222 duplo veci .
Ozebo je jadnik nije mu svejedno ,kao i ljudi neko je zimogrozljiv a neko ne tako i ti hibridi svi razliciti:osmeh:
 
Za te novce mora biti u top.formi bez obzira na uslove. Nije to seme od 2-3000 po kj pa da kazes tako je kako je.Placen ko da je od zlata a "zima mu",e u tom je sramota.
 
Za te novce mora biti u top.formi bez obzira na uslove. Nije to seme od 2-3000 po kj pa da kazes tako je kako je.Placen ko da je od zlata a "zima mu",e u tom je sramota.


Za te novce mora da rodi bar 2 vagona po kj:haha:
Ima i daleko skupljih hibrida koji su u potpuno istom stanju. Dok ne ugreje kako treba,ne moramo ni obilaziti useve.
 
Verovatno je do geografskog polozaja i struktura zemljista

Послато са TA-1021 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh