Da li je instaliran sistem HAARP na teritoriji Srbije i njegov moguci uticaj na klimatske promene ?

:ppozdrav:
103659281020337858580289.jpg

Za mene je ova tema zafrkancija pa se tako i ponasam.Nemojte shvatati neke stvari za ozbiljno,ma koliko je to lakse
 
Bolje da je za jedan dan pala obilna kisa manje stete bi bilo,nego sto je padala tri dana sitna,nisu krivi ameri i harp antena vec su rusi zjebali klimu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ma da nepricamo mnogo to ubija sve zivo nebiga zatvarali il lazu da ga zatvaraju,sto bi istvan reko a da kazemo da ga je istvan pronasao i objasnio kao najopasnije oruzije tj izigravajuci boga.

- - - - - - - - - -

ll kako sam ja razumeo ima moc da imitira zemljinu elektro nesto tj da pojaca zemljinu struju tj da napravi pakao il obrnuto u svrcu tj ekspres lonac,ali nezaboravite da se poplave desavale i kad nije bilo tako skupih igracaka za zajebanciju il sta vec omi veruju

- - - - - - - - - -

Bas mislim gde sam procitao da ce kraj sveta doci tad i tad il kad u sahari padne sneg,kad ovo kad ono,a i pre neku godinu je pao sneg u sahari i nista rusi opet zeznuli stvar,ali kad vidis u crkvenim knjigama iz davne proslosto januara je rodila jagoda,il zima je bila toliko duga da nije bilo leta ni hrane za ljude,tj stanovnistvo je umiralo od gladi,cini mi se da su beleske sacuvane u nekom manastiru na fruskoj gori.i kad pogledas uvek moze gore.
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo jedan link do teksta o Chemtrails, nije baš direkno o HAARP-u. Tekst je iz novembra 2012 godine.

Kad “Novosti” šire paniku: Chemtrails advokati, novinari i ostale psihopate
- izvor tangosix.rs




“UMESTO SEDIŠTA U AVIONU SKLADIŠTA NOVOSADSKI ekolozi su preko kolega iz sveta došli do fotografija unutrašnjosti aviona sa ugrađenim metalnim rezervoarima umesto putničkih sedišta, koji sadrže hemijska sredstva koja se raspršuju širom sveta, pa i iznad Balkana. Na pojedinim sajtovima čak se reklamiraju avio-kompanije koje nude usluge montiranja mlaznica raspršivača.”

Objavljivanjem ove fotografije doprineli ste širenju panike kod neobrazovanog, i što je još bitnije, većeg dela populacije koji vam kao novini veruje. Jasno ste doveli u zabludu većinu vaše čitalačke publike jer po uređivačkoj politici niste tabloid.

Na ovoj fotografiji se ne nalaze nikakvi “metalni rezervoari koji sadrže hemijska sredstva koja se raspršuju širom sveta, pa i iznad Balkana”.
Na fotografiji je najobičniji, sertifikovani sistem balast tankova (rezervoara) koji u sebi imaju vodu. Ovim tankovima i pretakanjem vode između njih simulira se, prilikom inicijalne letne sertifikacije od strane proizvođača putničkih vazduhoplova, promena centra težišta radi utvrđivanja letnih karakteristika aviona u različitim režimima leta.
 
Нек је тако као што тврде,за ову скику.а шта је то што нису продукти сагоревања млазних мотора авиона који остају иза авиона и не нестају после пар десетина секунди већ се сатима полако расплињују чинећи мрежу беличастих трагова на небу.много особа се жали на неспицифичне здравствене тегобе.наша летачка оператива нема ,кажу,опрему за узимање узорака ваздуха на тим висинама.нема или не сме да то ради?мислим,дакле,не знам и остаје ми само да сумњам.и то ме плаши.
сећам се добро,кад је била трагедија у чернобилу,како су се наши званичници просто такмичили да нас умире како то није ништа док се цео свет усро од страха а поготово североисток европе где су власти позивале становништво да нипошто не излази напоље нити да једе било шта из природе.последице још нису ни сад сасвим сагледиве,а код нас да се јавност случајно не узнемири и не почне да запиткује ни не спомиње.и тако у недоглед.
за haarp су прво сви,а поготово власници истог,тврдили да не постоји па да има нешто безазлено тек за испитивање у оквиру неког физичког факултета да се студенти вежбају,па да мало испитују јоносферу.да би на крају било признато да испитују могућност утицаја промене времена путем емитовања сложених електромагнетних таласа у јоносферу.у корисне сврхе наравно.само нису били прецизни у које корисне сврхе.и кад се подигла велика "прашина" с мноштвом незгодних питања сад влада сад објављује да се пројекат гаси.сазнали су шта су хтели.мислим,дакле незнам.и баш због тога ми се од страха тресу ногавице.заиста.

- - - - - - - - - -

За нестанак великих слова је крив софтвер.
 
Poslednja izmena od urednika:
U poslednje vreme ljudi u cilju sticanja svoje afirmacije izmislili su priču o HAARP-u. Ti ljudi nikada nisu merili predajnike HAARPa i ne znaju da se snaga emitovanja bilo kog predajnika koje čovek napravi meri mikrovatima a da je za jednu malu kišicu potrebna snaga koja se meri hiljadama Giga WATA, odnosno snagom koja je hiljadu puta veća od snage hidrocentrale Đerdap na Dunavu. Ništa ne može da se pokrene bez sile i ništa ne može da se stvori bez energije.
Ljudi mogu mirno da spavaju jer je čovek slamka među vihorove u odnosu na snagu koja dolazi sa Sunca i nemože da utiče na Prorodu. Izmišljeni HAARP služi samo za zamajavanje naroda. Poplave su prirodne pojave gde čovek nema nikakvog uticaja.
 
Taj doktor je stručnjak za nešto samo još ni on nezna za šta :haha:
Дипломирао 1975. филмску и ТВ режију на Факултету драмских уметности у Београду; магистрирао 1983. теорију културе на Факултету политичких наука и одбранио докторску дисертацију Проблем континуитета у природној филозофији Лајбница и Бошковића на Филозофском факултету Универзитета Кирил и Методије у Скопљу, у области филозофије науке (онтологије и гносеологије). Усавршавао се 1984. у Кoпeнхагену, 1987. и 1999. у Амстердаму и 2000. у Giessenu, Немачка.
Професор по позиву на Универзитету у Падови, Италија, Високој школи за архитектуру Баухаус, Dessau, Немачка, Одсеку за историју и теорију позоришта Универзитета у Giessenu, Немачка и Високој државној школи визуелних уметности Rijksacademie у Амстердаму, Холандија.
Изабран у звање доцента 1989, ванредног професора 1993, а од 2002. године је редовни професор на Катедри за теорију и историју Академије уметности БК, за предмете Историја филма, Теорија Филма и Естетика.
Учествовао на бројним симпозијумима и држао предавања и курсеве у земљи и иностранству из области театрологије, савремене теорије филма, савремених медија, теорије визуелних уметности, питагоријске естетике, историје филма.
Одржао пленарна предавања по позиву на Симпозијуму о космологији, Падова, Италија, Симпозијуму о авангардној употреби савремених медија, Дессау, Немачка, и на Руском Темпоролошком семинару Универзитета Ломоносов, Москва.
Коресподент је и председник секције за Холандију и Белгију Tesla Memorial Society из Њујорка. Један је од оснивача фондације Stichting International Academy of Universal Science у Амстердаму, где је изабран за потпредседника и гостујућег професора.
У току 2002. формулише основу својих филозофских погледа на стварност и логички и методолошки заснива Онтологију времена као нову грану Европске метафизике, која Време поставља за Биће (света).
Предавање Време као ноумен или непросторни ентитет – услов филмске рецепције, у организацији Међународног филмског фестивала у Ротердаму, Холандија одржано 1999. штампано је у целини. Објавио стручну рецензију An Important Contribution from a Serbian Film Theoretician за Лексикон филмских теоретичара у часопису Балкан Медиа (Софија, Бугарска). Члан редакције научно филозофског часописа Делфис, Москва.
Бави се књижевношћу, поезијом, прозом и критиком. Објавио збирке песама Емсеп и Мале песме; роман Дух Балканије, филозофску студију Лајбницово и Бошковићево схватање континуитета.
Библиографија радова до 1998. обухвата 175 наслова који се баве проблемима уметности, филма и телевизије. Радови су му објављени на енглеском, руском, шпанском и италијанском језику у водећим међународним часописима Scienca e Storia (Milano), New Energy Technologies (Moskva), Delfis, као и књигама Artist Body (Milano) и Уметност наше епохе (Центар за модерну уметност Santiago de Compostela).
Члан Удружења књижевника Србије и Естетичког друштва Србије.
http://dzonson.wordpress.com/2007/11/13/velimir-abramovic/
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh