Claas

Bilo je 260e metar. Ja sam ovde prosle godine platio 1000e za 5.1m
 
Kako ulazi mnogo mase?Podigne se adapter skroz gore do glava i samo njih skida.Doduše ne može svaki kombajn da digne toliko visoko.
 
Sve zavisi od adaptera,kod nas komsija radi sa Capelom sigurno 8 godina i nema rastura. Dvoje su probali sa Geringofom RD i pravio je dosta rastura. Posle je jedan od njih pravio kod clana Brtke aktivnu adaptaciju i vidim da je zadovoljan.
Meni je prednost kod adaptera sto tarupira stapove i samim tim se lakse tanjira i nema drndanja hedera(svake godine odvijaj i zavijaj). Ali sa druge strane adapter je skup za odrzavanje i ko hvata sa hederom 8redi a sa adapterom 6
 
Ja sam stavljao blinde na Lexiona pre neki dan. Jos imam upalu misica.
Svaka sledeca intervencija da dobu bice tako sto ce se vaditi ceo dob napolje. Ovo je bila kazna u najmanju ruku.


Nisi ti na Megu 350 stavljao pa da vidiš što je tesno a ruke kratke!!!!!!
Lexion je komocija pusta!!!!!!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nisi ti na Megu 350 stavljao pa da vidiš što je tesno a ruke kratke!!!!!!
Lexion je komocija pusta!!!!!!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Jesi to radio u Mlad'novu kod Manojlovica?
I ovde trebaju dugacke ruke. Ne bi to bilo tako tesko samo da su povarili matice sa unutrasnje strane. Tako sam ja uradio na TX i onda blinde skinem i stavim za 15 min. Ovako je najveci problem drzati tu maticu zajedno sa platnom i u isto vreme drugom rukom kroz dva lima zavrtati saraf. Sve to radis a nista ne vidis i plus se nazuljas na grudima i stomaku.
Nasi u zadruzi imaju megu 208 i njima je kombajn dosao odmah sa blindama, a kupili su nov tamo negde 2001.
 
Ja imam dominatora 85 osovine kupljene kod peki belta.dve osovine i 10 lezajeva 100.000 din
ad0052021db4d6c5e95db1108afb46a5.jpg


Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Jesi to radio u Mlad'novu kod Manojlovica?
I ovde trebaju dugacke ruke. Ne bi to bilo tako tesko samo da su povarili matice sa unutrasnje strane. Tako sam ja uradio na TX i onda blinde skinem i stavim za 15 min. Ovako je najveci problem drzati tu maticu zajedno sa platnom i u isto vreme drugom rukom kroz dva lima zavrtati saraf. Sve to radis a nista ne vidis i plus se nazuljas na grudima i stomaku.
Nasi u zadruzi imaju megu 208 i njima je kombajn dosao odmah sa blindama, a kupili su nov tamo negde 2001.
Ma u firmi desetine uradio dok sam bio u EIBL WONDRAK
Onaj TUCANO tesan bio u pm i Mega tesna
Lexion je majka
Ako su original šrafovi 18 ključ uzmeš vilasto okasti i uglaviš
Naležao sam se ja pod njima baš baš
Tom iz vaše zadruge sam radio pred bubanj, varijator vetra, sečku , bunker sve spirale, oba elevatora, drugo su ostali radili

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh