Claas

2001 godina, 1700 rs vrsalice, 2200 motora. 6 m vario heder sa bocnim kosama za repicu. Gore MB 401 la 275 ks, spitor za plevu na hidro pogon...
 
Taj kao da je rado kod mene 100kj godišnje,18g po 90 rh :sta:.U kojoj zemlji sem Srbiji prolazi takva ekonomska računica?
Inače klub je bez greške i ne poznajem nikog ko je promenio klub.Nek te dobro i dugo služi :ppozdrav:
 
Uvoz je iz Nemacke.
Trend u zapadnim razvijenim zemljama je predimenzionisanost kombajna zbog veoma kratkog vremena za skidanje useva.
Ovakvih kombajna ima dosta sa slicnim godistem i sa slicno rs. To je za njih vec dovoljno staro da bi se menjalo, a meni je to i vise nego dobro.
Ima pokosenih 4000 ha.
 
Sa srecom paorpaor. Jel on to farban? Malo mi je cudno to za radne sate. Drugar ima Megu i uradio je oko 3000 jutara za 4 sezone i napravio je oko 3000rs. Ali svejedno nije to nesto na sta treba toliko obracati paznju :ppozdrav:
 
Ne kažem da je nemoguće.Takav lexion je u mom selu ove sezone ovršio min.1000kj i davno je imao 5000rh ali je svejedno vrhunski kombajn::super::
 
Nije farban, ali je poliran. Prodavac je iz Dessau, vec sam od njega kupio traktor.
Jedan je od vecih prodavaca kombajna u tom delu Nemacke. Uglavnom ima dosta dobru mehanizaciju koja nije izradjena i dosta je nova. Zadesi se i po neki malo stariji, kao ovaj nas, po pristupacnoj ceni samo treba biti spreman.
Svaki kombajn koji dodje kod njega se opere, polira, poprave manje sitnice, ako treba nesto zafarba i tako dalje. Trenutno ima dva Dominatora lepi kao lutka, od starijih kombajna, dok su ostalo uglavnom Claas kombajni od 2000te pa nadalje.
Trenutna ponuda
 
Paore otkud claas, koliko se secam komentarisao si da su precenjeni i da za manje ili isto novaca moze se kupiti bolji kombajn?
U svako slucaju cestitam lep kombajn, to je i jedini claas koji mi se svidja
 
Otkud Claas, sta znam, valjda zato sto sam sa takvim kosio ove godine pa mi se nesto svideo, a ovaj se pojavio kao povljna varijanta. NH je za mene jos uvek odlucan kombajn i moze se kupiti povoljnije od Claasa.
Luka juce je prosao kroz Obrovac, dosao je sa NS carinskog terminala.
 
I ja moju 76cu ponovio.
IMG-69c213189d1168892e633efe89cd6edb-V.jpg
 
Nazad
Vrh