Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko jos ima problema sa Jajcem.Mi smo izgleda poceli da slavimo ono izmedju.Bese nekad jedna zemlja.:osmeh:
Blago onima koji je ne pamte.Mislim da im je lakse.:osmeh:
 
Bas tako, imali smo nismo ni znali kako lepu drzavu imamo.



---------- Poruka napisana u 17:32 ---------- Prethodna poruka je at 17:21 ----------

Za tu Jugu se nekada ovako igralo i navijalo.

 
Ruku na srce tako smo prosli u Parizu,da bolje da nismo postigli taj gol.:osmeh:A da smo je voleli JESMO.
 
E kada ce prolece pa da razbacim fasinu stapova a noge u vodu, pivce pored i ko mi je ravan. ???
 
A da zaboravio sam stapove.:osmeh:Pivce moze i kuci,a bas da blinkerisem po dvoristu neide.:sta:
Inace danas za rucak smudjarak.::super::
[h=1]Švercovani bataci prepuni hormona i štetni za decu[/h]Boris Vuković | 17. 11. 2011. - 15:00h | Komentara: 76

Od početka novembra policija i veterinarski inspektori zaplenili su više od pet tona mesa bez deklaracije u Srbiji. Švercovano meso, najčešće svinjetina, govedina i piletina, iz Brazila, Kolumbije i Kanade, preko Kosova i Metohije ili Crne Gore, stiže u Srbiju. U lancu šverca učestvuju i kosovski Albanci i Srbi sa KiM i meštani iz gradova centralne Srbije blizu administrativnog prelaza, a po jednoj turi šverca dele zaradu od više desetina hiljada evra.
192040_1015-piletina-sverc-_f.jpg
U većim švercerskim turama zarade u hiljadama evra

Prema policijskim podacima, najviše švercera, hladnjača i skladišta sa mesom bez deklaracije ima u Novom Pazaru, Tutinu, Raški, Vranju, odnosno mestima koja su blizu prelaza sa Kosovom i Metohijom.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh