Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da su ova dva klinca igrali danas za zvezdu sigurno nebi tako prošla kako je prošla:osmeh: a ja ću početi ponovo da navijam za zvezdu kada oni budu igrali za nju a ne ove umišljene babe::jako_besan::
 
Jedan od retkih,koji igra srcem i kao velik.A zaista je velik.Moj zemo.Jede moju piletinu,barem kad dodje kod mame i tate u rodno mesto.:osmeh:Mozda zato tako dobro i igra.:haha:E da su nam svi takvi,gde bi nam bio kraj.::super::
 
Pre svakog evrogola je bio na vikendu u rodnom mestu.:haha:Ocu kasti jeo piletinu.Al izgleda i ponosna majka zna da je spremi.::super::
 
To je ziva istina.Jos samo Noleta da ubedim da proba.:osmeh:Ostavio bi drugog bar za 5000 poena na ATP listi.:haha:
 
Zamisli Noleta a na ledjima majice pileci batak, koji adidas, puma i ostali.:haha:

Pozdravljam Vas, bilo je dosta sale za danas. Laka Vam noc.
 
Ideja ti je originalna.Jos samo Nole da proba.:osmeh:Pristace da nosi batak sigurno.:haha:
Doce on u obilazak kuce fudbala,a onda je moj.Samo da skupim pare da obestetim ove sportske kuce,da ih ne reklamiram vec.:haha:
 
Nije mi valjda frendica sa Fejsa otisla :haha:
Narode,kako da "ubijem" smrad iz prostorije gde su mi bila pilad?Ocisceno i luftira se vec dva meseca ali nista.Sledece je krec,ali da li pomaze?
 
Prodao Boban tele pa sada pati. Nidzo tesko je to izluftirati, krec bi u nekoj meri trebao da pomogne. Pa gde si ih to drzao da toliko smeta?
 
Udje u pore betona i moze biti gadno.Ja na beton tj ispod prostirke stavim najlon.Lakse se ocisti,a potom pranje samponima i to pod pritiskom,dezinfekcija,krec, pa luftiranje pod punim obrtajima ventilatora.Cak i posle svega nije za stanovanje ljudi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh