Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@dusko58
da ne pravim tamo off zbog guske,
pa i meni izgleda dosta skupo kad kupujem a da prodajem onda jeftino,problem je sto je standard jako nizak
doduse tu je blizina veceg mesta pa su i cene vece jer se od toliko ljudi uvek nadje kupac za svaku robu
 
@rekreativac

Ma u pravu si potpuno, kod nas je sve poremeceno sto se cena tice. Uglavnom ide se na ono "ko koga", a da je narod dekintiran jeste.:ppozdrav:

Narode ja Vas pozdravljam i zelim mirnu i laku noc.
 
Dobro vece, dobro vece, neka raport sad potece, nek se cuju vesti nove.... Iz koje je ovo radio emisije?
 
Mlad si ti da se secas te radio emisije koja je isla nedeljom uvece. @peto1 se sigurno seca, on je stara kajla.
 
To je ono da upalis radio pola sata pre emisije,da stignu lampe da se ugreju.:haha:To je i bila muzika.
 
Da ne davim odlomak je iz raporta emisije "Veselo vece" radio Beograda. isla je nedeljom uvece i dok je trajala ulice su bile prazne. Zamisli ja sam jos onda bio dete. Koliko je to staro.:haha:
 
Pa znam ja tu emisiju.Dugo je ona trajala.::super::
Kad spomenu radio emisije,bese i karavan,program tupa tupa,sa legendarnim Minimaksom i druge.Sad imamo sto TV kanala,a nista zanimljivo.Ako se ne varam Veselo vece je islo posle vesti u 19h.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh