Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Otvorenoooo.Bar vece i odma laku noc.Bar sto se mene tice.Malkice sam umoran.Idem obici farmicu i u krpe.:spavam:
 
Ocu jos malo::samo bes::Imam jos nekih gradjevinskih radova.:haha:.Eh kad bi se ja pitao,ne bi se morali ni grejati.:haha::ppozdrav:
 
dobar vecer radni narode
da ne otvaram neku novu temu da vas pitam jel zna neko posto su guske? bilo zive bilo ociscene
a moze cena i za patke
ove god sam naterao matorog da pokolje mlade patke inace sve kolje kad bude matoro i mogu vam reci da nesto ukusnije nisam skoro jeo :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Pilicari uzivajte jos malo.Ujutro najavljen minus,kao i narednih dana.Sta bi bi.

Pa sta mozemo, sem da grejemo objekte, dal sa infra sijalicama ili sa peckama. Vi sa vecim objektima morate posteno grejati, a mi sa manjim dobro ususkati da ne produva i infra. Ja cu celu zimu imati po tri ture pilica, nadam se da cei cena piletine biti pristojna u to (ne) vreme.
 
Ko ima uslova da drzi pilice u stali,koja naravno ima stoke,resio je problem.Ja imam i neke musterije,koje uzimaju kilase pocetkom januara.Druga polovina februara,kad se zamrzivaci malo isprazne od svinjetine,krece potraznja pilica.Obicno u to vreme bude najaca cena.Ako se naravno drukcije ne naredi.:haha:
Sto ce reci pilici mali oko nove godine,pa prijatno zima,grejanje i raznorazni temperaturni sokovi.Mozete zamisliti kad otvorim vrata od zivinarnika.Napolju -15,a unutra +30.::000::
 
Pa necu ih bas na gas grejati, dovoljno je sto kucu grejem na gas. Njih cu na infra sijalice 250w, dobar je objekat ima tavanicu a nije jako velik. Taman za tri boksa i prolaz.
 
Jedna kravica i usteda na struji.:haha:Proizvodi toliko gasova,da bi mogla i kucu smlaciti.:haha:Jedino ne znam sta bi ti sa mlekom.Ti si vise za pivo.:ppozdrav:Takva kravica jos nije izmisljena.Ako neko cuje,ja bi je prvi zapatio.
 
Pa mogli bi nas dvojica da nesto slicno patentiramo, a kao ogledno dobro cemo da koristimo salas od @vojvodjanin. Vazno je samo da se uselimo na salas, onda celu zimu ne mrdamo.
 
Uff bas sam ozedneo, ali bolje da idem da spavam. Jutros sam ustao u 5 sati, pa kao lud po kuci. Kada covek udje u "zrele" godine ne moze ni da spava kao svet.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh