Chat u živinarstvu 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobar dan drustvo. Danasnji posao klanja pilica, rasturanje pilica i ciscenje boksova odradjen uspesno.:ppozdrav:
 
Dobar dan narode. Pa zar se ja prvi javljam ovde a proslo 19 sati. Mora da se opasno radi i broje novci.:ppozdrav:
 
Pridruzujem se cestitkama.:ppozdrav:Ajmo na izbore,da obavimo gradjansko pravo i duznost,pa da pobede nasi.:osmeh:E kamo puste srece da ne znamo ko nam je predsednik,a da lepo zivimo.
 
Kaze jedan moj drugar: "Meni bi bilo bolje samo da ja pobedim.Ko god drugi da pobedi meni isto."Sto je najgore bojim se da je u pravu.Doduse nada umire poslednja.Kamo srece da ne znamo ko nam je predsednik,a da se lepo zivi.
 
Dobro jutro koleginice i kolege živinari. :ppozdrav: Svanulo tmurno jutro u Buđanovcima i kišica rosi. Čini mi se da je i Bog zaplakao zbog izbora jučerašnjih.
Kako god da je kod mene velike promene. Cena jajima 8 din. :ppozdrav:
 
Може ли ови у кућној радиности::sta:
- Jaja u prahu
- Belanac u prahu
- Žumanac u prahu
- Zamrznuti pasterizovani melanž
- Zamrznuti pasterizovani žumanac
- Zamrznuti pasterizovani belanac
- Usoljeni pasterizovani žumanac ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh