Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To što se nešto prodaje u izvršnom postupku ne mora da znači da je oteto.
Opa,kako "levicar" brani ekstremni kapitalizam,ha,ha,ha....
Svi znaju da su najvece zloupotrebe kod izvrsitelja.Drzava je bila nesposobna da radi svoj posao pa je svoja ovlascenja prenela a "privatnu inicijativu".
Ima raznih situacija,meni ore par godina bilo žao jednog druga,jbg ostao bez kuće...posle čujem digao se kredit oa se menjala kola pa se jelo u restoranu samo,pa na odmore čuda a ni jednu jedinu ratu nije dao...e pa jbg rođo,ne ide to tako...kako bilo ja lično ne bih kupovao tako nešto,da me ne bije maler... mada ima ljudi kojima to ne smeta,jedan je u Inđiji pokupovao ko zna koliko stanova i kuća...

Skidam kapu svakom ko uspe da nasamari banku,a takvih junaka majka malo radja.Tu pored m... treba imati i djavolsku inteligenciju,a nasi ljudi,iako misle da su posebno pametni,i nisu bas inteligentni.
 
"Genije", ne radi se samo o bankama i javnim preduzećima, već i o privatnim pozajmicama, naplatama štete, podeli zajedničke imovine posvađanih supružnika ili naslednika koji ne mogu da se dogovore i slično...

U svakom slučaju, pre nego što dođe do "privatne inicijative", mora se prvo proći kroz sud, a to kod nas zna da potraje godinama - http://www.ns.os.sud.rs/oglasi/nekretnineprva/7.I.I-193-2014190913.pdf
 
Meni su izvršitelji dolazili pre 12godina da naplate poreski dug. Dug za penzijsko je bio oko 150.000, sa kamatama i troškovima 2,5miliona. Srećom nisam imao ništa na svoje ime pa su džabe dolazili. Skoro sam namirio taj dug bez kamate, ali sam platio i oko 60.000 razne poreske kazne.
Danas nema te ludačke kamate, smanjena je ali ima ludačkih troškova, pa su zato penzioneru iz Niša od 50din parkiranja troškovi preskočili 80.000 pa su mu ispraznili kuću sa nameštajem.
Doplatna karta na 50din je 1.000 okačena na šoferku. Pa ako ne platiš, opomena advokata je +5.000=6.000din.
Nije bio kući kada su dolazili izvršitelji pa su na račun sledeći put dodali asistenciju bravara, policije i hitne pomoći.
Tu priču je ispričao izvršitelj na TV Belleamie pre dva meseca. Priča iz njegove prakse.
Još gore je da ti tada uzmu traktor, pa dodaju troškove licitacije i procenitelja vrednosti. I ode traktor za početnih 50din. Jeste glupa osnovica, ali je preterena kazna.
 
Јел имате неки број тел.од ових што штанцују регистарске плочице за приколице и пољомашине
 
Gde ima delova za kompresore? Otišla mi gumica izmedju kompresora i sklopke...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Gde ima delova za kompresore? Otišla mi gumica izmedju kompresora i sklopke...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
U Ns probaj,neznam tačno kako se zove ulica,od restorana Siki,prema centru,blizu je,možda nekih 100-tinak metara udaljeno od Sikija,sa iste strane firma prodaje,servisira viljuškare i prodaje delove za kompresore.Mislim da se zove pc impex,imaju na zidu od radionice,mali viljuškar okačen sa čela,ne možeš omašiti.
 
Ne mogu da nađem temu o tovnim pilićima.
Da li neko zna koliko je pametno koristiti plinski kalorifer umesto dizel topa?
Reč je o farmi za 5-6000 tovnih pileta.
 
Dođite na 132. Smederevsku jesen

SREDA, 4. septembar 2019.
VINSKI GRAD
21.00-23.00
Koncert tamburaškog orkestra „BANATSKI KICOŠI“

ČETVRTAK, 5. septembar 2019.
GRADSKI TRG
21.00 - Koncert - „VALENTINO“

PETAK, 6. septembar 2019.
POLJOPRIVREDNA IZLOŽBA-„SEOSKA DVORIŠTA“ - Smederevska tvrđava (6–8. septembra)
IZLOŽBA GRADSKIH MESNIH ZAJEDNICA – Paviljon u Tvrđavi (6–8. septembra)
PRIVREDNA IZLOŽBA - Centar za kulturu Smederevo, svečano otvaranje u 17.00 časova (6–8. septembra)

18.00-18.45 - SMEDEREVSKI KARNEVAL „Smederevo vazda otvoreno”
(Karađorđeva, Save Nemanjića, Vuka Karadžića, Gradski trg)

GRADSKI TRG
18.45-20.00 - Nastupi KARNEVALSKIH GRUPA, učesnika defilea
20.00-21.30 - Koncert - Ansambl „KOLO“
22.00 - Koncert - DŽENAN LONČAREVIĆ

MALI GRAD SMEDEREVSKE TVRĐAVE
20.00 - SVEČANO OTVARANJE MANIFESTACIJE „132. SMEDEREVSKA JESEN”
„TOP KLASIKA“ – Hor i orkestar RTS-a
Dirigent: Bojan Suđić
VATROMET ZA OTVARANJE

SUBOTA 7. septembar 2019.
DNEVNI PROGRAMI U MALOM GRADU SMEDEREVSKE TVRĐAVE
12.00-18.00 - „Despotov grad - srpska prestonica”
Pozorišne predstave, igrokazi, pijaca zanata, kazivanje poezije, viteški turniri (17.00-18.00)

DNEVNI PROGRAMI NA GRADSKOM TRGU
12.00-13.00 - Programi za decu (Predškolska ustanova „Naša radost”)
13.00-14.00 - Nastupi folklornih grupa
14.00-16.00 - Sedmi međunacionalni festival dečjih KUD-ova.
16.00-16.30 - Nastupi folklornih grupa
19.00-20.00 - Hor „KOLIBRI“

VEČERNJI PROGRAM U MALOM GRADU SMEDEREVSKE TVRĐAVE
20.00 Koncert - „BILJA KRSTIĆ I BISTRIK“

VEČERNJI PROGRAMI NA GRADSKOM TRGU
20.00 Koncert - ĐORĐE DAVID I IVANA PETERS (NEGATIV), GRUPA DEATH SAW
21.30-22.00 - Viteški turnir (Beli orlovi)
22.00 - Koncert - „VAN GOG“

NEDELJA 8. septembar 2019.
DNEVNI PROGRAMI U MALOM GRADU SMEDEREVSKE TVRĐAVE
12.00-18.00 - „Despotov grad – srpska prestonica”
Pozorišne predstave, igrokazi, pijaca zanata, kazivanje poezije, viteški turniri (17.00-18.00)

DNEVNI PROGRAMI NA GRADSKOM TRGU
12.00-13.00 - Programi za decu (Predškolska ustanova „Naša radost”)
16.00-19.30 - Nastupi folklornih grupa

ZAVRŠNI KONCERTI NA GRADSKOM TRGU
20.00 - Koncert - „AMADEUS”
22.00 - Koncert - DRAGANA MIRKOVIĆ
VATROMET ZA ZATVARANJE


PRATEĆI PROGRAMI

Izložba „Odevanje u Smederevskom kraju tradicionalni i evropski kostim u fotografskoj i likovnoj građi u periodu od polovine 19. veka do 1918. godine“, autorke Gordane Miletić i Stalna izložbena postavka Muzeja u Muzeju u Smederevu od 5. do 8. septembra od 08.30 do 20 časova.

Interaktivne radionice „Budi (r)urban“ ( učenje starih zanata) u Muzeju u Smederevu od 5. do 6. septembra.

Subota, 7. septembar u 11 časova, Plato kod Malog Grada
Izložba radova učenika smederevskih škola sa temom ,,Čuvari Zidina" u organizaciji Učitelskog Društva Grada Smedereva

Sreda 4. septembar u 13 časova, Muzej u Smederevu
Muzičko-scenski igrokaz ,,Što se bore misli moje" (slike iz života na Dvoru Obrenovića)
 
Ne mogu da nadjem temu pa ajde da napisem ovde. Radim 3D model spiralnog transportera u Inventoru. Moze li mi neko ko ima transpotrer izmeriti precnike remenica, njihovo rastojanje i dimenziju kaisa kako se ne bi mucio racunanjem i proracunom.
 
Ne znam šta bih rekao.Slažem se da je problem opstanak mladih ali treba u globalu rešiti osnovne stvari:cene proizvoda,repromaterijala ,dizela kao i podsticaja.Ali moram da prokomentarišem.U timu,izvinjavam se dečku u plavoj košulji se nalaze ljudi koji samo što nisu ispustili kašike sa 70 i kusur godina.Da li takva ekipa treba da rešava problem mladih.Možda ja i grešim,možda nisam u pravu.Baš bih pitao Krkobabića koliko zemlje obrađuje i koje kulture-čisto samo radi toga da vidimo da li on ima uopšte čime da potkrepi njegovo članstvo u takvom timu.
 
Krkobabići su dobar primer još od Miloševića kako se domaćinstvo prenosi sa kolena. Članovi njihovog porodičnog biznisa ni u jednoj vladi nisu bili u minusu, imali sušu, vozili pocepanu gumu. Ne verujem da su ikada upoznali osećaj pocepane čarape, a kamo li opanka.
Vi kanda ste malo ljubomorni na uspeh firme PUPS koja u porodičnom stablu beleži samo napredak. Umesto da iskoristite njihov uspeh kao primer za vaš porodični biznis, a vi im zamerate... cccc, SrBska posla, da i Krkobabiću crkne krava jer je vaša na umoru
 
Ovaj mali čak i liči na Krkobabića,mora da su neka rodbina,a taj priča kao već oformljen političar,napamet i bez neke realnosti.Treba ga pitati šta će nam po 20 ha,državne zemlje kad su nam cene naših proizvoda na istorijskom minimumu,i ispod svake granice isplativosti a cene inputa na istijskom maksimumu.I još kaže naš predsednik ima velik uticaj pa se imamo nečemu nadati,pa taj predsednik je sa svojim uticajem sve i oteo od seljaka i pretočio ko zna gde taj novac.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh