Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Navatali ćaću dok se vraćao od doktora tu u selu,kad smo kod doktora seoske ambulante neće moći da rade ako nema prilaza za invalide,dal ona kosina ili lift,kod nas visok patos od ambulante tako da bi trebao početak kosine da ide kod trećeg komšije i prinuđeno selo da instalira lift ni manje od 7ooo evra.E tako dobi ćale sns bibliju debela knjiga hvalospeva.mali deo sam slikao.









 
Kolege preko koje kurirske sluzbe mogu da posaljem korpu od kombajna bex nece da prihvati city nece aks mece kazu gabaritno je to...vise ne znam koga da kontaktiram

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Mora da nose. Kako nose burad od 200l sa uljem kako mose zamrzivace i sporete...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Zovi Dejli ekspres.
 
Preko AKS sam jednom slao menjac i to fuller, nikakv problem nisu pravili, jedino trazili da bude upakovano i da se obezbedi utovar/istovar,posto je jelte tesko imaju i poseban cenovnik za to, bilo je nesto ~5000din, a isto tako mi redovno stizala burad sa uljem teska cca 200kg i ista sam slao nikad problema.

Jedino sto su odbijalli da salju su akumulatori i soferke.
 
Zna li neko koja firma ili zadruga rasprodaje mehanizaciju u okolini Sombora.
Koliko sam razumeo privatnik je u pitanju ,država mu uskratila zemlju i sada rasprodaje.
koliko sam video sa slika ima gaspardo sejačica,neke plave prikolice,špartač kun.
Ako neko zna o kome je reč bio bih zahvalan za kontakt.
 
Preko AKS sam jednom slao menjac i to fuller, nikakv problem nisu pravili, jedino trazili da bude upakovano i da se obezbedi utovar/istovar,posto je jelte tesko imaju i poseban cenovnik za to, bilo je nesto ~5000din, a isto tako mi redovno stizala burad sa uljem teska cca 200kg i ista sam slao nikad problema.

Jedino sto su odbijalli da salju su akumulatori i soferke.
Uspeo sam da posaljem,direktno sam otisao do njihove centrale i ljudi odmah prihvatili bes problema
 
Ja sam AKSom slao jednobrazni plug i nisu pravili problem. Došao je kurir u dvorište i preuzeo ga, a Oltov dvoredni špartač nisu hteli da voze.
 
Eto vidis, hoce kuriri da zajebavaju, a i u call centru nisu previse strucni pa cim si im pomenuo kombajn ko zna sta su pomisli
 
Ma popizdeo sam druze,sto kazes nisu strucni uopste..ja kazem i gume za kombajn mi stigle preko brze poste a ona tamo pa znam goapodine ali ne mozemo vam pomoci...jos kao za kombajn a ne ne to ne prevozimo
 
Zna li neko koja firma ili zadruga rasprodaje mehanizaciju u okolini Sombora.
Koliko sam razumeo privatnik je u pitanju ,država mu uskratila zemlju i sada rasprodaje.
koliko sam video sa slika ima gaspardo sejačica,neke plave prikolice,špartač kun.
Ako neko zna o kome je reč bio bih zahvalan za kontakt.
Ja sam skoro gledao sajt sa oglasima izvršitelja. Bilo je dosta mehanizacije i pošto nema kupaca davali su bud zašto. Nego treba imati srca kupiti ono što je oteto...
 
Ima raznih situacija,meni ore par godina bilo žao jednog druga,jbg ostao bez kuće...posle čujem digao se kredit oa se menjala kola pa se jelo u restoranu samo,pa na odmore čuda a ni jednu jedinu ratu nije dao...e pa jbg rođo,ne ide to tako...kako bilo ja lično ne bih kupovao tako nešto,da me ne bije maler... mada ima ljudi kojima to ne smeta,jedan je u Inđiji pokupovao ko zna koliko stanova i kuća...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh