Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda nemogu traktori toliko da rade da se ne bi raspali, pa posle kad pukne bruka kome da prodaju, zar treba zbog nekog sivonje koji bi da ganja traktor dan i noc da propadne takav biznis sa drzavom
 
Сад читам ово и размишљам ако неко и добије трактор на основу овога, па услов је такав да од стоке која буде јела ту силажу једва да ће имати за редовно одржавање. Стварно је мој колега у праву кад је рекао 'субвенције постоје да се не би добиле'. Подсећа на оно - паре нису проблем ...

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Kinezi u Wuhanu grade 2 bolnice , navodno za 5 dana ? Malo mi čudno ako budu temelji od betona to je nemoguće ,, isto tako mi je malo čudan ovaj rad bagera , više mi liči na neku propagandu a liči i na zatrpavanje masovne grobnice a ne na gradnju bolnice , valjda nisam u pravu

 
Kako glabaju one šišmiše gade mi se!!!
I kerove i šve što je živo pojedu!!!

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Avgust-2003:
-za 5000 kupljeno 132l nafte
-bikovi 80 din
-vršidba 4,5 jutra 7200 din.
Plata bila 20000 din.
E-oko 60 din
Bikovi su nakon toga otišli gore zaa 20 din ali sam ih morao dati jer je crveno beli imao već 740kg a crno beli 550kg
Malo za poređenje,pa vidite.Vodio sam evidenciju od 1999 do 2018
 
Bio u nedelju kod komsije uzo solis rx 50 bez kabine.Valjda je izneo preko 16000.

Po meni mislim da nevredi tih para.
 
Kinezi u Wuhanu grade 2 bolnice , navodno za 5 dana ? Malo mi čudno ako budu temelji od betona to je nemoguće ,, isto tako mi je malo čudan ovaj rad bagera , više mi liči na neku propagandu a liči i na zatrpavanje masovne grobnice a ne na gradnju bolnice , valjda nisam u pravu

Nije masovna grobnica jer da je bila bi van naseljenog mesta,pa stara mu majka nedavno si bio blizu vatre pa valjda znaš kako idu te stvari.
 
U današnje vrijeme ti građevinski elementi se rade u tvornicama a na gradilištu se samo sklope tako da nije čudno.
Dolaze cijeli zidovi sa instalacijama.
Betona ima koji vežu veoma brzo.
Ne tvrdim da će uraditi za 5 dana ali me nebi iznenadilo.
 
Болница изграђена.....остало још само да доведу раднике.....живе.

Послато са IQ1019N помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh