Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Косјерац је вероватно мислио на овако нешто

- - - - - - - - - -

 
Ha prosireni
Pa ja vec dva dana denem bale na prikolicama I nije mi dobro, bojim se visine, sve je dobro dok ne pogledam dole, I kad trebam da sidjem muka velika.
A te adrenalinske sportovenisam ljubitelj uopste sportova, a pogotovo opasnih

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Pa kreneš da se zaletiš sa prikolice eto ti brda.... pa se vineš u visine paraglajderom i osmotriš u kojem je ataru komšija pa ateriraš kod neke komšinice....
 
Možeš i paraglajderom da donosiš bale kući kada vetar duva da ne trošiš gorivo u traktoru, spojiš lepo i korisno.
 
Ha prosireni
Pa ja vec dva dana denem bale na prikolicama I nije mi dobro, bojim se visine, sve je dobro dok ne pogledam dole, I kad trebam da sidjem muka velika.
A te adrenalinske sportovenisam ljubitelj uopste sportova, a pogotovo opasnih

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Onda si ti dobar ,kad je sazidaš to se neda srušiti ,stiže puna prikolica na krajnu adresu.
 
E ljuta muka me nacjerala, tata mator bolestan usput I lenj, on goni niz njivu, uvek nadjem drugare da bacaju, retko ko hoce da dene, a ako su dobre bale dobro mi ide, a ove god slama dobra Kisha je ubila pa se lepo sabije i ide to meni samo moram nabaviti ALU merdevine koje ce biti vezane za stranicu a koristicu ih za silazak na njivi
Sudbina je takva da prvo baliram privatno, onda sebi, onda sadenem, pa dovezem pa istovaram, tajkan I drugari idu autom.
Samo da mi se docepati silo mix prikolice I rol prese, dzaba rol presa ako nemam mixer kako da je stavim u jasle

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ha prosireni
Pa ja vec dva dana denem bale na prikolicama I nije mi dobro, bojim se visine, sve je dobro dok ne pogledam dole, I kad trebam da sidjem muka velika.
A te adrenalinske sportovenisam ljubitelj uopste sportova, a pogotovo opasnih

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Ovako neku snajku nać kojoj nije problem visina. :osmeh:
 
Ma bolje neka velika kao sto sam ranije pisao da moze da baca bale I lozi pec na bale I ako se NE boji visine moze oluke na kuci da ocisti
Stvarno se nisam bojao visine dok nisam dva puta tresnuo, prvi put sa voza sena,skinula me grana od oraha u selu
a drugi sa krova kombajna , bilo mokro od kishe
Od tad sam isfrustriran visinom,

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh