Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
SAljiva poruka:
Nase mi prijateljstvo puno znaci.Kad ti places i ja placem,kad se ti smejes i ja se smejem,kad se ti bacis kroz prozor ja pogledam dole i opet se smejem!
 
proba.instalirao sam tapatalk na telefon pa da vidim radi li ovo cudo.

- - - - - - - - - -

Može li neko da napiše bilo kakav post na temi Veliki izbor tehničke dokumentacije, ne mogu da postavljam više linkova tamo, spaja mi sve postove u jedan i taj jedan post je već prešao 10000 znakova.
 
Dobro jutro..:ppozdrav: Danas mi stize drobilica iz Austije za male pare pa necu vise da se celo leto bakcem sa granjem
 
Drustvo jel ima negde u Novom Sadu da se iznajmi prikolica za prevoz auta, po mogucstvu da bude popunjena platforma?
Bilo je nekada kod Najlon pijace, ali sada taj broj vise nije u funkciji?
 
cenej, sve pohvale za coveka i poslovnost 063/50-70-60 Goran
Drustvo jel ima negde u Novom Sadu da se iznajmi prikolica za prevoz auta, po mogucstvu da bude popunjena platforma?
Bilo je nekada kod Najlon pijace, ali sada taj broj vise nije u funkciji?

- - - - - - - - - -

ima dve ravne platforme, jedna sa malom ogradicom (nekih 5-10cm) druga bez te ogradice

- - - - - - - - - -

15e dnevno
 
Treba mi ona slika što je jedan naš član napravio onu staklenku (kuglu ) sa žitaricama kao dekoraciju. Koja tema i stranica????
 
Super stvar, i mi smo pravili nesto slicno. Samo nije za dugo drzanje, jer su mi se u julu i avgustu u nju nakotili oni leptiri iz kukuruza. :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh