Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vole ljudi da bockaju pa to je cudo jedno.Pustite ih bre njihova stvar sta imaju izmedju sebe.Nikad mi nece biti jasno sto ljudi vise vole da zavlace glavu u tudje dvoriste nego da gledaju sta imaju kod sebe.
 
Pitao sam za rijec "valov", jer ne znam njeno znacenje u Vojvodini, bez ikakvih zadnjih namjera. Bilo mi je cudno da ljudi jedu iz toga, pa sam zakljucio da rijec ima neko drugo znacenje, u odnosu na Bosnu.Ne zavlacim glavu u tudje dvoriste, i ne bockam nikoga. Sta vise, ja ne poznajem licno ni jednog clana foruma, i ovo sa banovanjem KR (a kako kontam ova gospoda misli kako nesto peckam clana KR) niti sam upucen kako ,zasto i sl. niti me nesto pretjerano zanima. Osim toga sa KR nemam nikakav problem, pa ne vidim razlog da ga nesto peckam. A Vi ste gospodine ddragan, koliko vidim mirodjija u svakoj corbi, ovdje na forumu. Toliko. Hvala na paznji.
 
Bukvalno valov jeste za hranjenje stoke, ali se koristi metaforički kao izraz da smo nekog besplatno hranili i pojili (a da pri tom nismo bili zadovoljni sa tom osobom).
 
Da li neko zna gde mogu naci kalkulator za traktorske gume.Treba mi preracun koju gumu mogu da zamenim umesto 540/75/38 koja je sada iza na traktoru a prednja je 16,9/28.?
 
Ovih dana na forumu "radi metla" (s razlogom ili ne???) pa sam malo bolje proučio uputstvo o korišćenju istog pa sam hteo da postavim jedno pitanje tj da mi neko od urednika objasni tj. pojasni sta je to:

Zabranjeno flejmovanje i Zabranjeno spamovanje ?????
 
Najbanalnije receno flejmovanje je potpaljivanje vatre,a spamovanje je smaranje-bespotrebno pisanje poruka ...

Aaaaaaaaa, u tom grmu leži zec!? Znači ako se malo više zezam dobijem packu po prstima ili po ušima???:sta::haha:

Imam još jedno pitanje: Kako to da si "tu prisutan" a ne sija ti zelena lampica???:sta:
 
Ovih dana na forumu "radi metla" (s razlogom ili ne???) pa sam malo bolje proučio uputstvo o korišćenju istog pa sam hteo da postavim jedno pitanje tj da mi neko od urednika objasni tj. pojasni sta je to:

Zabranjeno flejmovanje i Zabranjeno spamovanje ?????

Flejmovanje ti u ove hladne dane dobro dođe,znači u zimskom periodu nije kažnjivo :haha:
 
Na osnovu cega utvrdjujete da li je neka sala dobronamerna a neka ne? Meni su brisane poruke gde sam jednom clanu, koji je se hvalio da traktor ima vise snage nego sto mu je po podacima, da promeni tip traktora, sto je takodje dobronamerna sala???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh