Chat 17

Jednostavno je tako. Ja licno ne mrzim nikog ni Muslimane ni Hrvate. Idiota ima na sve tri strane. Nacionalnu mrznju su izmislili politicari da se sirotinja zabavlja dok oni uzimaju 10ti ili 100ti milion. Sticajem okolnosti radio sam posao sa Hrvatima a vozaci su bili Muslimani. Nikad nijedan problem svi smo se druzili i postovali. Novac ne gleda nacionalnost. Imam rodbine u Hrvatskoj nikad nisam imao nijedan problem ali opet se ne osjecam lagodno. Cim predjemo u Srbiju u Bezdan osjecam se drugacije kao da sam kuci iako ima 200 km do kuce. To je nesto na sta se ne moze uticati.
Stani na kafu,dok ides kroz Sombor! :ppozdrav:
 
Nekako se osjeca napetost. Po Bijeljini se eufor voza na sve strane. Vcrs vidim policija sa dugim cijevima. Samo lud covjek moze zeljeti rat. A i ova prica oko odvajanja. Ni u teoriji od toga nema nista. Jer za Srbe za druge strane Drine, mi nikad necemo biti Srbi, nego uvijek Bosanci.
Za mene su najveci Srbi iz Bosne ako nista drugo svi koriste ćirilicu dok je kod nas skoro zaboravljena
 
Poslednja izmena:
Ako postoje Srbi po velicini to bi bili oni koji to ne pominju cesto i ne isticu nego uzimaju zdravo za gotovo jer se podrazumjeva . Koji ne nasjedaju na price politicara da su bas sad krizna vremena i da se treba pokazati i zbiti redove ,iako nisu krizna vremena nego je bitno da budemo isti Srbi i glasamo svi isto za njih . Vazi i za ostale narode.
 
Nazad
Vrh