Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kromanjonski čovek i današnji čovek imaju isti mozak i nivo inteligencije, drastična razlika je u stečenom znanju.
Tako da nepismeni afrikanci koji žive u plemenima u unutrašnjosti uradiće katastrofalno test inteligencije namenjen evropljanima.
necu komentarisati, postavicu samo sta o tome kaze dokazano najpametniji covek na svetu
gorilla-koko-IQ-95.jpg


koko-gorilla-iq-83.png
 
Ima logike sto je postavljao trtmrt. Vidi se na izborima npr . Sta mislite dali ce Vucic izgubiti bar Bg? Mislim da hoce
Sa Dacicem sigurno nece imati vecinu ( 56 odbornika ) . Posto verujem da ce cenzus preci samo 5 koalicija . Jedino pitanje je da li ce Boskic i Mica podrzati SPS i SNS . I na republici ce imati pad ali imace sigurno 50+ SNS,SPS i manjine .
 
Ima logike sto je postavljao trtmrt. Vidi se na izborima npr . Sta mislite dali ce Vucic izgubiti bar Bg? Mislim da hoce
To bi trebalo da pitaš SAD,Ruse.A mi možemo glasati za koga hoćemo.Ne razumem kako ljudi još nisu shvatili da mi ne biramo na izborima.Da li je na prošlim izborima bilo krađe glasova,bugarski vozovi i svašta nešto nije rezultiralo poništenjem izbora.
 
Zoki početak i kraj posta u potpunoj suprotnosti.
Zašto se organizuju bugarski vozovi ,potplaćuju sigurni i kradu glasovi ,ako je nebitno da li će neko izaći .
Znači sekti je bitan svaki glas a nama koji smo kao protiv njih je svejedno...
 
Šta ovi rade,to je strašno.Dovlače ljude iz Republike Srpske,daju im državljanstvo i onda ih autobusima dovoze da glasaju.Nije mi jasno zašto se opozicija ne pobuni i izađe sa brojevima,koliko je bilo stanovnika po popisu a koliko ima birača.
 
Neki dan pomenu kolega kako u RSu ima mnogo bilborda vucica i dacica . Ja sam pomenuo , kako sam cuo u medijima ovde da u RS ima samo 14000 ljudi sa pravom glasa u Srb ... Medjutim u prici onako , sa kumom ,objasnio mi je da nije uopste tako . Tih 14000 su gradjani Bh Rs koji su uzeli i drzavljanstvo Srb ali nisu imali prijavljeno formalno mjesto boravista u Srbiji. A gradjana Rs koji su uzeli i drzavljanstvo Srbije i imaju formalno mjesto boravista u Srb je mnooogo vise . Neko je to smisljeno uradio
 
Ima logike sto je postavljao trtmrt. Vidi se na izborima npr . Sta mislite dali ce Vucic izgubiti bar Bg? Mislim da hoce
Vučić, ako izgubi BG za šta su velike šanse, ako se uspe odbraniti izborna volja građana, ubrzo gubi vlast i na republičkom nivou. Dva su razloga. Prvo što on ne može da podnese da ne kontroliše sve. Drugi je što se u BG generiše najveći udeo BDP-a. U pitanju je kontrola nad ogromnim parama i on gubitak BG ne može prevaliti. Plus što bi prelazak gradskih riznica u ruke opoticije otvorio mnoge afere. Jedino, ako ne bude neki deal. Što nije isključeno. Ne stranu to, on gubitak Beograda ne može podneti. Suviše je to veliki kolač.
 
Kad je namestio onog dileju Sapica za predstavnika. Antioatican skroz lik.
Onaj ljigavi Vesic makar znao da oravi budalu od sebe i animira neki narod.
 
Ne bi se ubio. Mada... Ne može psihički podneti i na način na koji sam rekao. On ne može podneti da ne drži mesnu zajednicu od 500 ljudi, a kamoli BG. To bi jako uzdrmalo njegov kredibilitet i u međunarodnoj javnosti. A sa udelom koji nosi BG teško bi funkcionisala i vlast na republičkom novou. Što bi dovelo da njegovog sloma. Zato i dovlači sunarodnike iz RS.
 
Sale ne zezaj . Bice besan u sebi i pravice haos iz opozicije a republicke nece morati da raspisuje naredne 4 godine . Tacnije 4,5 godine jer ce se vlast napraviti u minut do 12 . Slicno kao sto je Vojvodina dugo bila u rukama DS iako su imali mali procenat na republici .
Zanimljivo je istrazivanje Ipsosa . Juce objavili pola sata pre tisine . Vide Nestorovica od 3,5-5 🤣 . Covek je car ali nece imati ni 2% . Takodje vide Boskica u nekoj varijanti ispod cenzusa . Daju im od 2,7-4 % . Inace da se zna Ipsos je prosle izbore pogresio 8% za SNS tako da nisu merodavni . U sustini su kladionice najmerodsvnije .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh