Chat 1.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A niste se setili na one "ekoloske" akcije das staru drcinu a dobijes popust na nov,manje vise daju takve akcije vec nekoliko godina posto za firmu nije da preracuna da li je bolje u oglasima prodati stari za xx evra pa dodati pri kupovini novog,nego jednostavnije je da daju stari i dobiju popust iako je stari vredniji na trzistu nego sto oni procene.
 
Setio sam se, ali nisam mislio da to rade i firme. Trebali su reci ljudima da posalju bilo kakav telefon, a da su im ostali ovi koji su malo korisceni.
 
Kukulele, sta ti nije jasno? To je kao kad bi ti otisao u Telenor, potpisao ugovor na 2 godine i dobio besplatan aparat tj mobilni telefon a obavezan si da placas pretplatu. Posle dve godine odes opet, potpises ponovo ugovor na dve godine i opet dobijes telefon. Ali ne moras da vratis stari.

Nije poenta u telefonima.Ta tematika mi nije poznata i neka je kako Vi kažete.Ja sam tražio objašnjenje za post koji sam citirao.
 
dobar dan,bas lep neradni dan... ovde krenule vrucine, danas bilo sigurno oko 35 stepeni.. srecom svaki dan oko 10-11h krene vetar da duva sa okeana pa je podnosljivo, a ima i ladno:ppozdrav: pa je sve lakse..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh