Chat 1.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovi naši ekonomisti u vladi su se izgleda zabunili-PDV je povećan za 2% a oni cene digli za 20%.Nije tako velika greška.
 
Mi smo stvarno nebeski narod.Ja stvarno ne znam da li još negde ima takvog lopovluka.
Danas sam čuo da treba da vratim službeni telefon (koji je još kao nov) i dobijamo nove.Toliko o krizi u zdravstvu.Mada po meni ne treba mi ni onaj stari ni ovaj nov.
 
dobro vece,meni hitno treba pomoc,ako neko zna neki ok servis koji se bavi viklovanjem statora auto alnasera ako ima sta blize meni Sabac,Loznica,Valjevo a ako nista moze i dalje??? hvala unapred
 
Dzogi ima u Bajnoj Bašti, IBM Marković, rade ljudi dobro, a ima i još jedan dobar majstor, meni je radio na 533 alnaser komplet, ubrzo ga i sredio sve što nije valjalo.Evo ti broj 064/82-67-308 Čolić.
 
To daje Telenor jer se produzava ugovor. Pitanje je kome idu stari telefoni?

Nisam znao da je telenor toliko darežljiv.Tu nisu čista posla.Samo u Kikindi ima oko 1500 radnika pa x najmanje 3500.Zdravo je mnogo pa ne mogu nule da prebrojim.A meni kao nekom majstoru ne mogu da kupe ni šraf-ciger jer od alata nemam ništa.
 
Nisam znao da je telenor toliko darežljiv.Tu nisu čista posla.Samo u Kikindi ima oko 1500 radnika pa x najmanje 3500.Zdravo je mnogo pa ne mogu nule da prebrojim.A meni kao nekom majstoru ne mogu da kupe ni šraf-ciger jer od alata nemam ništa.

Šetnja je jako dobra, kako za fizičko, tako i za mentalno zdravlje.Posebno ako se duže šeta, može i da se izađe iz Srbije.
 
Kukulele, sta ti nije jasno? To je kao kad bi ti otisao u Telenor, potpisao ugovor na 2 godine i dobio besplatan aparat tj mobilni telefon a obavezan si da placas pretplatu. Posle dve godine odes opet, potpises ponovo ugovor na dve godine i opet dobijes telefon. Ali ne moras da vratis stari.
 
I u boljim firmama se telefoni vracaju posle isteka ugovora,brat mi radi kao inzenjer u jednoj jakoj firmi,ima extra platu uz nju je dobio mobilni 2 komada i laptop,kad istekne ugovor vrati stare i dobije nove.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh