Chat 1.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro narode! Još jedno maglovito i ledeno jutro, ja odoh sad da čerupam piliće. Još dva dana i zbogom, nema se više para ni za internet pretplatu.
 
Na provokacije ne nasedam , al kad pocnu da lupaju , pa se ljudi se uzive uzive ... a koliko glupih i tupavih pitanja / pa ne znaju se elementarne stvari.. e tada mi dodje da ..... nego jos malo pa odoh da riljam bastu , zemlja je super

---------- Poruka napisana u 10:25 ---------- Prethodna poruka je at 10:18 ----------

Dobro jutro narode! Još jedno maglovito i ledeno jutro, ja odoh sad da čerupam piliće. Još dva dana i zbogom, nema se više para ni za internet pretplatu.
e ovo je strasno . svaki mesec se nerviram oko dazbina . .... jbt ovakav zivot
 
Dobro jutro narode! Još jedno maglovito i ledeno jutro, ja odoh sad da čerupam piliće. Još dva dana i zbogom, nema se više para ni za internet pretplatu.

Hajde druze naci ce se kao i do sada, nemoj baksuzirati.:ppozdrav:

@crni gruja

Hajde bre, bar ti imas sumu, a nas za gas dere gos. Bajatovic. Naj....i smo ga ove zime.
 
E gasu gasu.Bas su mu dali cenu po gasu.Meni stoji centralno,a presao na kreka veso.:zli:
 
Ja i kucu i lokal grejem na gas. Doduse u kaljeve peci su ugradjeni gorionici na gas od 12 kw, pa kada zagreju kaljevu iskljucim pa ona dugo drzi toplotu. Jedna kaljeva je u dnevnoj u kuci a druga je u lokalu. Ostale prostorije sa obicnim pecima na gas, mora da Bajatovic trlja ruke.
 
Ja i kucu i lokal grejem na gas. Doduse u kaljeve peci su ugradjeni gorionici na gas od 12 kw, pa kada zagreju kaljevu iskljucim pa ona dugo drzi toplotu. Jedna kaljeva je u dnevnoj u kuci a druga je u lokalu. Ostale prostorije sa obicnim pecima na gas, mora da Bajatovic trlja ruke.
Ko da mu je neka plata.Pisljivih 12000 evrica.Sitnica.::samo bes::
 
@sama
@dusko58
pa bar vi zivite u okruzenju gde ima sojine slame na pretek pa na svaka dva sata ubaciti u pec po jednu balu pa nek gleda bajatovic sta ce kad mu opadne potrosnja gasa
 
@sama
@dusko58
pa bar vi zivite u okruzenju gde ima sojine slame na pretek pa na svaka dva sata ubaciti u pec po jednu balu pa nek gleda bajatovic sta ce kad mu opadne potrosnja gasa

Nemam ja tako veliki plac da mogu da sadenem toliko slame, a i trebalo bi i bracna drugarica da da saglasnost, u sto cisto sumnjam.
 
Vala i moj se smanjio.:haha:Pilici do vrha baste.Nema dalje,a kamoli za slamu.Sve ima svoje prednosti i mane.Ugalj sam nekako uspeo da uguram,nego zao mi radijatora.Ladniii.
 
Na zalost ne.Zimus mi smrzo kotao.:zli:Satro ima zastitu od smrzavanja.Ja ga ostavio pod naponom i pumpu,a ono izgleda zastita zatajila.Ta elektronika.Ja makar znam sta je to.Zato sam i presao na pilice.:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh