Chat 1.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Taj komentator,taj aca...pa tom dozivotno zabraniti da vodi tv utakmicu...
 
Dobrojtro radni narode. Subota 8 oktobar radni je dan pa se valja pripremiti, Kabanice za kisu obabavezno poneti. Ali prvo jutarnja kafa i ficok. :ppozdrav:
 
Ja sam prvo poluvreme dremuckao pored kompa a drugo prespavao,tako da se nisam veliko jedio,bio sam premoren.
 
S obzirom kako se namrcilo,i u podne ce izgledati kao da je jutro.Ne pada nista,al je sunce spremno za ujedanje.Poceo sam da skacem oko pecke.
 
Nažalost nije moj salaš, uzeli smo ga u arendu zbog ovaca.Al" ga zato pazimo k"o da je naš pa i više.
Nema struje,telefona...voda iz bunara...milina,Jedina mi je dilema da li da ubacim krompiraču u peć ili da pečem krompir u "čakširama".
 
Nije vazno kako je krompir spremljen, nego gde ga jedes. Ma valjda nema nista lepse od debeloga hlada, stola i klupe pod njim. Nema kavasakija auta, buseva i cike i dreke. Samo hladovina pivce i mir. Normalno ima tamo posteno da se radi, ali i to se poradi pa odmor. :ppozdrav:
 
Nažalost nije moj salaš, uzeli smo ga u arendu zbog ovaca.Al" ga zato pazimo k"o da je naš pa i više.
Nema struje,telefona...voda iz bunara...milina,Jedina mi je dilema da li da ubacim krompiraču u peć ili da pečem krompir u "čakširama".
Ti to malo pravis zazubice.Nemoj sad da ti dodjem tamo i sve pojedem.:haha:
PS Koliki ti je salas?
 
Vojvođanin najbolje je da te krompiriće pritisneš sa nekom kokom odozgore ili drugačije rečeno(a ima isti smisao) da tim krompirićima potkočiš koku sa donje strane, pa to lepo u tepsiju sa u rernu pa ... joj pođe mi voda na usta. Prijatno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh