Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

diklofen je napisao(la):
Urea 4150 dinara-ruska
An 3850 dinara -Ruski
Šta milsite o ponudi za 425 evra tona Ureje Ruske sa plaćanjem u oktobru po kursu koji tad bude?

svi ocekuju da ce skociti vrednost evra al niko ne kaze za koliko tako da to moze biti rizicno
 
diklofen je napisao(la):
Urea 4150 dinara-ruska
An 3850 dinara -Ruski
Šta milsite o ponudi za 425 evra tona Ureje Ruske sa plaćanjem u oktobru po kursu koji tad bude?

kod nas agro grnja iz ada nudi rusku ureu za 390 eura plus mesecno jedan osto kamate i predajes robu koji i kakvu hoces, naravno sa realnim cenama
 
Zašto je tako mala razlika između Ruske ureje i ana?Pre su bile veće razlike u ceni.
 
Kod nas mešano izgleda neće ni nabavljati jer kako kažu nema interesenata za njega.I ja sam odustao od prolećnog bacanja mešanog đubriva iako nisam svuda bacio pod brazdu za kukuruz.
 
Опростите што сам мало приглуп, али мени нешто није јасно. Према "пољопартнеру" на берзи цена нпр НПК Фертил 3х15 је 34дин/кг (без ПДВа) ,а малопродајне цене су "подацима са терена" око 41дин/кг (са ПДВом). Јесенас сам куповао НПК у малопродаји по ценама које су биле на берзи. Нешто ми стварно није јасно. :sta: :sta: :sta:
 
pdv 8% + provizija berze (0.5 ili 1%, ne sećam se tačno) + transportni troškovi + zarada prodavca u maloprodaji.

pride, rekoh da poljopartner nije pouzdan što se cena tiče.
desi im se da promene kukuruz recimo a sve ostalo ostave isto s novim datumom.
 
danas mi stiglo dzubre,an-ruski po 38 din/kg i ure-a pancevacka po 43 din/kg pakovanje od 40 kg
 
3*15- pancevo 39 din.,kan- pancevo 29din.,linzer ureja 42 din.,linzer 3*15-45 din.,linzer kan 32din.,
....ma ko ce se vise snaci i sa proizvodjacima a i sa cenama :zli:
 
Nazad
Vrh