Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Ako ko hoce iz moje okoline moze da proveri u pitanju je distributer iz susednog sela Bubaera ga zovu svak ga zna sa ove strane mozda je neko jos saradjivao sa njim narucio sam i 3*15 isto ce cena biti oko 25e za telefon i kontakt nisam nadlezan.8-)8-)Jedino sto je to da ceo dan danas proleze traktori sa prikolicama natovareni kod njega.
 
Ako ko hoce iz moje okoline moze da proveri u pitanju je distributer iz susednog sela Bubaera ga zovu svak ga zna sa ove strane mozda je neko jos saradjivao sa njim narucio sam i 3*15 isto ce cena biti oko 25e za telefon i kontakt nisam nadlezan.8-)8-)Jedino sto je to da ceo dan danas proleze traktori sa prikolicama natovareni kod njega.
Jedino ako je ispod ruke bez racuna. Za te pare nepostoji na trzistu.
 
Ako ko hoce iz moje okoline moze da proveri u pitanju je distributer iz susednog sela Bubaera ga zovu svak ga zna sa ove strane mozda je neko jos saradjivao sa njim narucio sam i 3*15 isto ce cena biti oko 25e za telefon i kontakt nisam nadlezan.8-)8-)Jedino sto je to da ceo dan danas proleze traktori sa prikolicama natovareni kod njega.
Znaci ko ima na legeru robe nek prodaje :D propadanje u najavi :D
 
Zna li neko gde može na severu da se nabavi 0:20:30 Elixir Supreme ? I koja mu je cena, jel neko kupovao?

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
Malo juznije , je

Elixir Supreme 16:27:7 kostao na jesen 5 crvenih, a u prolece 2020 isto djubrivo 4000 din/100kg bas povoljno, je bio zadovojan sa rezultatima!

p.s. neznam odakle ova velika slova...sorry
 
Pitanje za clanove sa ove strane rijeke Drine, ciji NPK pakuju ovi iz Modrice, Novo prom? Oni su najpovoljniji sa cijenom 67 maraka za metar 3x15, dok je Kutina 75, a Ruska i Rumunska 78 km. Inace dosla dva tipa danas, od negdje iz Srbije, i traze jedno 500 sj Dekalba.
Urea, Kutina je 74km.
 
Мени је рекао власник,купили смо ново ауто код њега у салону пре.Е сад не прави је он у Модричи сигурно,а и не купујем то ђубриво,мени лично иако је јефтиније не улива поверење одакле код је довукли.Ил зорка шабац ил руска промист 3х16.
 
Nazad
Vrh