Cene rezervnih delova i mašina u prodavnicama i vašarima

Gde mogu da nadjem da kupim nalepnicu za imt 542 nova limarija. Farbao sam ga pa sam skinuo naepnicu i sad ne mogu nigde da nadjem. Svuda ima da se kupe one male a crvene, a meni treba ona velika crna. Nadam se da razumete na sta mislim ::namigivanje::
pozdrav
 
Jusel šalje samo porudžbine preko 3000 dinara.Ja nešto naručivao i nisu mi poslali uz to obrazloženje.
 
diklofen je napisao(la):
Jusel šalje samo porudžbine preko 3000 dinara.Ja nešto naručivao i nisu mi poslali uz to obrazloženje.
Jest tako je ali ti kolega imas u Zrenjaninu firmu Rale komerc to ti je mnogo blize a imaju sve sto ima i jusel od njih nabavljaju delove.Broj telefona mozes naci u poljo oglasniku ili ovde http://poljooglasnik.rs/internet/najnoviji-broj/index.html strana 27 :cao:
 
Ja sve kupujem u ZR kod Rale komerca i veoma su korektni.Sve što kupiš hoće da zamene ukoliko ne odgovara a naravno nije korišćeno ili pokvareno_Ovo sam hteo naručiti da ne idem do ZR.
 
Po kojoj cijeni se moze nabaviti polovna automatska kuka za 82.1, znači ona što je dize hidraulika? U Rumi sam vidio one obične poteznice po 60-80 eura, al ja bi volio onu pravu kuku, kao što 539 ima.

Ovakva dakle, polovna ako neko ima?

2vi5y14.jpg


Ova gore djeluje nešto budzena, a evo kako izgleda original:

24wao0m.jpg
 
trsasasa je napisao(la):
gde mogu da nadjem za IMT 533 plocu koja se dodaje izmedju prednjeg i zadnjeg dela,oblika je kao kruska i ima okolo rupe
Koja zebi treba ploča objasni malo detaljnije, da li nestavljaš možda motor od 539 na 533.
 
Vjerovatno misli na plocu za adaptaciju,onu iza zamajca, sto spaja motor sa zvonom zamajca i kvacila.
 
gde je isplativije pokupovati farove redovne , radne, stopo svetla ? u JUSEL_u ili mozda traziti na najlonu ??
na najloni ninisam trazio ove delove i ne znam kako se krecu cene...


hvala
 
Ljudi pozdrav ,hitno mi je potreban savet. Naleteo sam na stariji tip 542 85 godiste u solidnom stanju motor radjen ,hidraulika dobra nego me muci diferencijal radjen mu je konusno tanjirasti pre godinu dana a cuo sam kad jednom krene tesko se moze vratiti opet zazor i da riknjava maltene stalno... a nije bas jeftin . STA MISLITE VI O TOME KAKVA SU VAM ISKUSTVA ??? DALI DA UZIMAM TO ???

---------- Poruka napisana u 16:24 ---------- Prethodna poruka je at 16:07 ----------

?? Ljudi sta vi kazete ?
 
Pa mislim u ovom pravcu ,da je bolje sad u toku februara uzeti nesto jer ce krenuti polako da skace cena pred sezonu ?A neznam pre bi dobrog 540 uzo ali papreno je to sve sto valja a neznam kako su se pokazali ovi sa fijatovim motorima ?
 
Bolja je solucija uzeti sa domacom masinom.Cene uvek skacu cim se zima priblizi kraju.Secam se prosle godine mi izmace jedan traktor u januaru bilo mi mnogo dati 6000 i cekao sam da mu cena padne jos malo kad eto ti vraga u februaru ga lik prodao za 6800.
 
To bi trebao da proveris 3 -eg u mesecu tu na vasaru.Donose sve i svasta pa moze biti da ces naci i novu za neke manje novce.
 
Nazad
Vrh