Cene rezervnih delova i mašina u prodavnicama i vašarima

Posto su karike i klipovi za IMT 542:haha:
 
Da li neko zna gde se mogu povoljno kupiti brave za kabine?
Pošto renoviram jedan traktor, trebaju mi konkretno brave za IMT traktore.
 
@ Branko

Branko, ja sam brave za vrata kabine na mojem IMT-542 kupovao na vašaru od Pančevaca što prodaju stakla za kabine (dobro funkcionišu), a viđao sam i na najlon pijaci u NS i u prodavnicama rezervnih delova za traktore, ali tamo su skuplje. Dobro pazi na funkcionalnost i izradu, jer ima svašta što se nudi kao "kvalitet", a jako kratko traje. Ja sam sa mojim bravama zadovoljan.

Pozdrav od Mirka iz Kule. :cao:
 
Hvala drugar Mirko. :D

Inače je ovde kod mene cena kompletne brave, znači unutrašnja i spoljna zajedno, 3000 dinara komad.
To mi se učinilo dosta skupo.
 
Samo moraš da napraviš porudžbinu od minimum 3000 dinara da bi ti uopšte poslali robu. Obrati pažnju da nebi proplivao kao ja, jerbo ti neće javiti da porudžbina nije prihvaćena (pa ćeš se snebivati 24h gde je kurir svo to vreme). Isto tako pre nego što klikneš na *pošalji porudžbinu* pregledaj listu još jednom da li je kompjuter registrovao da si kliknuo na artikal. Meni nije registrovao kad sam kliknuo na koleno auspuha pa sam se skoro nedelju dana prepucavao s njima dok nismo skontali u čemu je bio problem (bio sam iznerviran pa sam samo gledao da nabijem tih 3000 din a nism ni skontao da najglavniji deo nije na listi). :udri: :ppozdrav:

P.S. Na najlon pijaci u NS sve košta minimum 500 din više nego u Juselu - provereno i za brave. Kad mi je jedan rekao da komad košta 2000 din samo sam mu rekao *doviđenja!*
E da: i ti prodavci na najlonu uzimaju stvari iz Jusela, pa zato nabiju cenu da bi i oni zaradili. Isto proverena informacija.
 
Pozdrav svima!

Novi sam clan i nisam siguran kako sve ovo sa forumom funkcionise, ali pokusajmo...

Imam pitanje.

Gde mogu naci nov klip hidraulika za IMT fi 83mm, i, da li je tacno da isti ide u 54x i 560?

Hvala unapred!
 
Nasao sam klip HC 83mm.
Ima ih uvoznih, ali i domacih - prave se u Mladenovcu.

A zna li neko koji traktor koristi karike hidraulicnog klipa 76.7mm?
Vidim da ih MOTINS pravi.

Mozda se moze standardni HC od IMT 539 razbusiti na 76.7 mm, nesto kao "specijala"?
 
Danas u Topoli na vasaru sklop motora za dm34, 35 eura, indijski.
U Subotici na pijaci ista stvar 40 eura.
U Somboru u prodavnici nesto preko 5000 din.
Ko je ovde lud?
 
NIDŽA je napisao(la):
Danas u Topoli na vasaru sklop motora za dm34, 35 eura, indijski.
U Subotici na pijaci ista stvar 40 eura.
U Somboru u prodavnici nesto preko 5000 din.
Ko je ovde lud?

To nije ništa ja sam uzimao poteznicu za MTZ u somboru u jednoj radnji 4300 din a u drugoj daleko od ove 1 km 6200 din pa ti vidi. :sta:
 
gde mogu da nadjem za IMT 533 plocu koja se dodaje izmedju prednjeg i zadnjeg dela,oblika je kao kruska i ima okolo rupe
 
Ala si objasnio, svaka ti dala! ::namigivanje:: Je li misliš na zaptivač (dihtung)?
 
Nazad
Vrh