Cene rezervnih delova i mašina u prodavnicama i vašarima

Da li je neko kupovao one hladnjake za vodu (za IMT 539) štono se prodaju po vašarima? Vrede li čemu?
 


Veliki pozdrav za sve forumase
Probacu da odgovorim svima po malo
Rezervni delovi originalnog porekla nikada nisu bili jeftiniji ali nas domacin/POLJOPRIVREDNIK /NIKADA NIJE IMAO MANJE.
TUGA JE STA SE PRODAJE NA TIM VASARIMA I PIJACAMA.
Neka mi neko objasni kako rukavac za imt 539 moze da kosta 1800 din.Uzmi u obzir da onaj ko prodaje mora imati zaradu,neko je to uvezao pa je platio carinu i spediciju.Dolazimo da fabrike koja to u Kini ili Turskoj ili Indiji proizvodi.
Oduzmite te troskove koji su 30-40% cene pa mi sada objasnite od cega je taj rukavac napravljen .
Za cene originala IMT IMR idr probajte na 011/21XXXXX 21XXXXX imam odlocno iskustvo pa ga preporucujem.

Edit by novii

Izbrisao sam brojeve telefona, jer previše liči na oglas. Mada se slobodno može staviti naziv firme, pa koga interesuje lako ce je naći.
 
Recite mi gde bi mogao pozvati i naručiti zaptivač koji ide između izduvne grane na bloku motora i turbine?Znam sve brojeve turbine i proizvođač je Borg Warner KKK.
 
Firma "Zaptivač" Bački Jarak pravi po uzorku ako ga nemaju napravljenog serijski. Neznam broj telefona.
 
Gde u NS ima dobro opremljena prodavnica delova za IMT traktore? Trazim motor za brisac za novi 539, i za sad vec na par mesta nigde nisam pronasao..

Crko mi je posle 1-2 dana od kad sam ga kupio, al ovi nikad nisu uvazili garanciju.. Tako da ga moram sad sam promeniti.. A majstor je gledao i rekao da je otisao zupcanik unutra tako da mora da se promeni komplet..
 
@ Igor

Da li ti treba sa dugačkom ili kratkom osovinom? Ja sam isto dugo tražio za IMT-542 (mislim da je isti motor brisača kao na IMT-539) i našao sam na najlonu u Novom Sadu. Onaj sa kraćom osovinom je nešto jeftiniji, a platio sam 30 eura, samo se nesećam da li je to komplet sa polugom i metlicom ili samo motor.
 
Uf pogledacu sutra.. Znam samo da od starog 539 ne pase valjda zbog rupa na soferci.. A na najlon vredi ici samo nedeljom ili je ponuda dobra i drugim danima?
 
HR Bijelovar isto dijelovi jeftini sklop za Ursusa 335 sa lezajevima na radilici stojeci-leteci 90eura :D.kakav buvljak po mome na buvljaku samo pivo i cajka su dobri.Znaci samo pumpa visokoga pritiska ostaje da se nastela.
 
Odg: Cene rezervnih delova i mašina u prodavnicama i vašarima

Ako kome trebaju novi delovi za Torpeda ima u Novom Sadu u ulici Jovana Cvijica.
A da li neko zna da li ima kod nas da se nabave Lukas(LUK) kvacila za traktore, ili mozda delovi ako ne cela kvacila?
 
Igor je napisao(la):
Gde u NS ima dobro opremljena prodavnica delova za IMT traktore? Trazim motor za brisac za novi 539, i za sad vec na par mesta nigde nisam pronasao..

Crko mi je posle 1-2 dana od kad sam ga kupio, al ovi nikad nisu uvazili garanciju.. Tako da ga moram sad sam promeniti.. A majstor je gledao i rekao da je otisao zupcanik unutra tako da mora da se promeni komplet..

Ovi su me prijatno iznenadili jer su imali vucno oko zmajevke...no to nije tema,mislim da bi oni trebali imati.
http://www.adamovicgroup.co.rs/
 
Pozdrav svima i jedno pitanje, treba mi rucica menjaca za imt 539 a toga u Knjazevcu i Zajecaru nema tako da ako neko zna gde bi moglo da se nadje hvala mu unapred.
 
coveceee je napisao(la):
Pozdrav svima i jedno pitanje, treba mi rucica menjaca za imt 539 a toga u Knjazevcu i Zajecaru nema tako da ako neko zna gde bi moglo da se nadje hvala mu unapred.

Ima u Irigu blizu Rume poslacu ti broj coveka
 
Nazad
Vrh