Cene komponenti za stočnu hranu

Jel radi neko zamenu soja za sojinu pogacu? Kolko se dobija pogace na 100kg soje?
 
Ja dajem svoju soju u Male Radince, dobijam 78% od neto količine u obliku sojine pogače.
 
Znaci ako je 80% onda ispadne 81.25 pogaca ako racunam soju 65 dinara i ako se nisam zeznuo u racunici
 
Stocno brasno u farmcomerc cantavir ne prodaju do daljnjeg. Naduvava se cena

Sent from my SM-A546B using Tapatalk
 
Раде са фирмама, вероватно има неки договор. Вероватно има и код тебе у комшилуку да се купи.
 
Знају нешто што ми остали не знамо.
Није тема али и увоз лекова за животиње и неких компоненти је успорен или отежан.
 
Prešao sam na Šauman krajem prošle godine, nisu dizali cene, izuzetna i više nego korektna saradnja.Sa rezultatima sam prezadovoljan, Sano više ni na slici neću da vidim, pogotovo jer su bezobrazni sa podizanjem cena maltene svakog meseca.
 
Bas sad pitao ovog drugara sto radi u sanu,sa 39 konc za krave otisao na 45. A neki ljudi mu iznarucivali prosle nedelje fazon 40-ak tona ukupno ne zna sta da im kaze....Ja cu od jeseni verovatno krenuti sam da radim konc pa sta bude.
 
Bankomova sačma danas 100 din/kg na veće količine, 96 din/kg u Veletrgovini.
Prošle nedelje uzeo 2t Bankom po 84 din/kg.
 
Спомињали у некој теми цену концетрата за крмаче дојаре, данас био да наручим 50,50 динара и рабат 10 % на количину. Изађе 45.45 динара.
 
Nazad
Vrh