Cene komponenti za stočnu hranu

Au to su dobre cene za Indy tov i premium. Indy kao sto sam napisao kod mene koji sam na 10km od fabrike i koji dobijam sa nekim super popustima izidje 4950din
 
Inace i Gebi je digao cene saplement premiksa,oko 40-50 din po kg.Npr Saplement GRover od 4kg ide preko 900 din u prodaji.Skoro isti rang kao i PAN GROVER 4 KG.
Izadje premiks od 4 kg skoro kao svinjski super 35%....Strasno.
 
U vele trgovini indy tov je 4210 a premijum 4490, master je odlican premix,ima i triptofan i pojacan je sa vitaminom E.
 
Zato treba uzimati proizvode HRANA PRODUKT,kažu da je to hrana bez mana a hrana za siguran rast.Ja vam kažem kako treba a vi - kako hoćete.
 
Zato treba uzimati proizvode HRANA PRODUKT,kažu da je to hrana bez mana a hrana za siguran rast.Ja vam kažem kako treba a vi - kako hoćete.

Video sam sastave premixa hrana produkta,to su premixi za manje intezivni tov,jako slab sastav imaju i vitaminski i aminokiselinski,cisto da podmire osnovne potrebe zivotinja.
 
Video sam sastave premixa hrana produkta,to su premixi za manje intezivni tov,jako slab sastav imaju i vitaminski i aminokiselinski,cisto da podmire osnovne potrebe zivotinja.
U poslednje vreme hranim prasad i svinje sa Hrana produktovim premiksima i prezadovoljan sam
Hranio sam i sa Patentom prasad sa Pan groverom 3,5 % a sad sa Hrana produkt Premija 4 plus
2lvhkw9.jpg
[/IMG]
a pre toga sa Provit P-3%( koristi Farma u V. Radincima)

I mogu reći da nema nikake razlike nego samo u ceni
 
Kod mene u selu koristi se najvise Hrana produkt pa Sano i Imberg nesto malo Patenta. Sanders gotova hrana na dve farme se koristi i to dolazi u rifuzi posto je rukovodeci kadar poreklom iz mog sela. Jedna veca farma koristi Vitfos premikse.Uglavnom sta ko koristi to i fali tako je bar kod mene u selu.
 
Razlika u Patent premiksima. Bolje da napišu koliko ima aminokiselina nego VIVAL 20%
5904b343b9869bcd2c675dfec3f43839.jpg
8be26c36401ba9233cadf777c420b0ef.jpg
c293b74e422b481c0ae02c6350d6bae5.jpg
20d665f50edff39579cc4ac1803c1dc6.jpg


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Da li ima na forumu kolega iz susedne Hrvacke.Da li bi mogao dobiti informaciju posto su premiksi za tov svinja Sauman,Milkivit,Bergefor....
 
Dragi prijatelji potrebna mi je par informacija ukoliko je moguce da mi pomognete

Da li znate koja je trenutna cena sojine sacme od Sojeproteina? Mislim na veliko kad se kupuje

i druga stvar da li imate informaciju koja od gore navedenih proizvodjaca u premixe stavlja ovu sacmu?

hvala vam mnogo
 
Nazad
Vrh