Cene komponenti za stočnu hranu

Dejo_Joe

Član
Učlanjen(a)
10 Feb 2010
Poruka
418
Au to su dobre cene za Indy tov i premium. Indy kao sto sam napisao kod mene koji sam na 10km od fabrike i koji dobijam sa nekim super popustima izidje 4950din

sasha015

Član
Učlanjen(a)
30 Mar 2010
Poruka
87
Inace i Gebi je digao cene saplement premiksa,oko 40-50 din po kg.Npr Saplement GRover od 4kg ide preko 900 din u prodaji.Skoro isti rang kao i PAN GROVER 4 KG.
Izadje premiks od 4 kg skoro kao svinjski super 35%....Strasno.

kuka9

Član
Učlanjen(a)
18 Apr 2012
Poruka
727
U vele trgovini indy tov je 4210 a premijum 4490, master je odlican premix,ima i triptofan i pojacan je sa vitaminom E.

ACA RAIC

Član
Učlanjen(a)
19 Maj 2015
Poruka
2.515
Zato treba uzimati proizvode HRANA PRODUKT,kažu da je to hrana bez mana a hrana za siguran rast.Ja vam kažem kako treba a vi - kako hoćete.

kuka9

Član
Učlanjen(a)
18 Apr 2012
Poruka
727
Zato treba uzimati proizvode HRANA PRODUKT,kažu da je to hrana bez mana a hrana za siguran rast.Ja vam kažem kako treba a vi - kako hoćete.
Video sam sastave premixa hrana produkta,to su premixi za manje intezivni tov,jako slab sastav imaju i vitaminski i aminokiselinski,cisto da podmire osnovne potrebe zivotinja.

ta Peera

Član
Učlanjen(a)
26 Dec 2010
Poruka
1.660
Video sam sastave premixa hrana produkta,to su premixi za manje intezivni tov,jako slab sastav imaju i vitaminski i aminokiselinski,cisto da podmire osnovne potrebe zivotinja.
U poslednje vreme hranim prasad i svinje sa Hrana produktovim premiksima i prezadovoljan sam
Hranio sam i sa Patentom prasad sa Pan groverom 3,5 % a sad sa Hrana produkt Premija 4 plus
[/IMG]
a pre toga sa Provit P-3%( koristi Farma u V. Radincima)

I mogu reći da nema nikake razlike nego samo u ceni

markojx

Član
Učlanjen(a)
2 Mar 2016
Poruka
1.187
Kod mene u selu koristi se najvise Hrana produkt pa Sano i Imberg nesto malo Patenta. Sanders gotova hrana na dve farme se koristi i to dolazi u rifuzi posto je rukovodeci kadar poreklom iz mog sela. Jedna veca farma koristi Vitfos premikse.Uglavnom sta ko koristi to i fali tako je bar kod mene u selu.

Koloter

Član
Učlanjen(a)
21 Dec 2014
Poruka
102
Razlika u Patent premiksima. Bolje da napišu koliko ima aminokiselina nego VIVAL 20%

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

markojx

Član
Učlanjen(a)
2 Mar 2016
Poruka
1.187
Da li ima na forumu kolega iz susedne Hrvacke.Da li bi mogao dobiti informaciju posto su premiksi za tov svinja Sauman,Milkivit,Bergefor....

Jaaa1

Novajlija
Učlanjen(a)
30 Mar 2018
Poruka
6
Dragi prijatelji potrebna mi je par informacija ukoliko je moguce da mi pomognete

Da li znate koja je trenutna cena sojine sacme od Sojeproteina? Mislim na veliko kad se kupuje

i druga stvar da li imate informaciju koja od gore navedenih proizvodjaca u premixe stavlja ovu sacmu?

hvala vam mnogo

Vrh