Cene junadi i gotovih bikova

Pre dva dana je u raspravi o ceni u selu Sutjeska izbegnut fizički obračun kada je kupac ponudio 1,60 evra za kilogram žive vage i plaćanje za 50 dana.
 
Pre dva dana je u raspravi o ceni u selu Sutjeska izbegnut fizički obračun kada je kupac ponudio 1,60 evra za kilogram žive vage i plaćanje za 50 dana.
Pod utiskom ove priče danas sam oterao pazarce iz dvorišta,malo je falilo da dođe i do okršaja vraćena kapara i aj u ........
Bili dogovorili 8 komada crnih prosek oko 620 kg đuture 7950, kralj mi prvo da podatke neke žene da na nju vadim pasoš bez njenog prisustva naravno ne može. To je bilo u četvrtak, danas došao lik iz ratkova kao na njega da se pišu a došao u pola 12. U stanici naravno nisu hteli da prihvate zbog kraja radnog vremna što znači još da mi stoje do ponedeljka najmanje e tu sam pukao i rasterao gamad uz asistenciju burazera ne može se sastokom drugačije nema poštovanja nikakvih običaja, samo bezobrazno

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nikola vozi audi, i meni danas tražio bikove cena 2-2,1€.

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Pod utiskom ove priče danas sam oterao pazarce iz dvorišta,malo je falilo da dođe i do okršaja vraćena kapara i aj u ........
Bili dogovorili 8 komada crnih prosek oko 620 kg đuture 7950, kralj mi prvo da podatke neke žene da na nju vadim pasoš bez njenog prisustva naravno ne može. To je bilo u četvrtak, danas došao lik iz ratkova kao na njega da se pišu a došao u pola 12. U stanici naravno nisu hteli da prihvate zbog kraja radnog vremna što znači još da mi stoje do ponedeljka najmanje e tu sam pukao i rasterao gamad uz asistenciju burazera ne može se sastokom drugačije nema poštovanja nikakvih običaja, samo bezobrazno

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Sta si ti hteo da ih das za 1.6E??
 
Šta da se radi, takva tura, druga opcija mi je 1,6 sa papirima za subvencije i mislim da će biti i konačna

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Mogu sad i 1.5e kad je ponuda velika i nema realizacija. Vec vidim u Lidlu akcije but za 699din.
Nismo morali dugo da čekamo.
7696f5b21157a0fb2ec59ae4462ab82b.jpg
478a980f3ea9c05511fc52acb0ca647d.jpg
eed3681389fa1ace10525a8555b7f720.jpg


Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Za 20din sam promasio.
Navukli su ljude da zatvore telad, kao sto su ljude navukli na puzeve, nojeve, maline.
A to za Tursku krenuce ali kada njima bude trebalo robe, a ne kad nasi politicari obecaju.
 
Ima mozga ,ali mekan,treba tu nekima se milosne majke malo više da se neke stvari dovedu u red,nego pričam sa kolegama mađarima na vašaru i kažu mi ,a ja to znao nisam,da mali kiš ima farmicu tovnih goveda,tako da je marjan bio u pravu kad ga iznapušavao u kišovom poslednjem javnom nastupu kad je kao hteo izneti probleme poljoprivrednika.Ovajdio se i on da ga napastvuje bik njegov.
 
Nazad
Vrh