Cene junadi i gotovih bikova

2 prodao danas,prosek 675 kg. Cena 2e, moglo je i 2,05 ali nisam bio uporan,iskreno hteo sam da ih se resim...Klanica.
Ovi od dole placaju malo vise,ali bez subvencija tako da dodje cak i losije,jutros bio Na pijacu,jedan je prodat po 2,2e bez papira a sa papirima ide opet 2e ... Nesto izgleda da ce krenuti prodaja bikova...
 
Ja treba da tovarim za nekih 10-15 dana pa cu javiti sta je i kako je...kupac se zali na uskrsnji post kaze ne ide roba...
 
Ja mislim da oni potajno kupuju i pripremaju kolicine za Tursku,a objavice da izvoz krece kad nakupe 90% potrebne kolicine,jer zasto ne zajebati stocare i kupiti robu sto je jeftinije moguce...
 
Još malo
ff792ca425451c08ee91a15c305dba36.jpg
d8ab8c1a9b51e829b31ac5b0fe3d9f52.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Turska tek od juna treba da krene ,u sustini po informacijama iz jedne klanice treba da krene 15 aprila a iz druge klanice tek u junu ,bili su na pregovorima i nista nije dogovoreno ,obe su izvozne klanice ,sta ce biti mislim da ni sami ne znaju ,mislim da im turci nude manju cenu od prosle godine i da se ne mogu da uklope odnosno mala zarada ,i ako krene izvoz da ce to biti po naredbi ministarstva da se rastereti trziste a cenu od 2.4 e to je bilo nekad davno
 
Mnogo loše stanje, telad ostala ista cena (520din/ kg žive vage), a bikovi 2€... Valjda će nešto krenuti na bolje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh