Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Farmer Bob,ti si kasnije prodavao a i ne znam kako da ga uputim,mogu ti dati njihov telefon ako ti treba :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Nisam boju zapamtio-rampa mu je hidraulična-tu je olo 50 godina
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Zoran Kostović je napisao(la):
Kod nas šverceri plaćaju mušku 3 a žensku 2,5 evra sa manjim oscilacijama u zavisnosti od kvaliteta.
Isto tako i kod mene ali su bikovi 1,6e :zli:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kod nas su bikovi oko 1.7 evra, opet u zvisnosti od kvaliteta. Iz slobodnog tova idu i po 1,8 evra. Ma da i nije neka potražnja.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Sad bio kod jednog lika u selu i traži mi za tele koje ima po njemu 10 dana 250e. Što je mnogo, mnogo je. Inače je telence od junice + sitno seme = jedva ako ima 50kg.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Pa da ,dodje meni Resko kaze moji bikovi nemaju prosek ni 550kg ,kad ja odnesem mesaru najmanjeg bik 617kg! Al dobro oni od toga zive kako koga zajebu!
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

nije to dobro,te nakupce govnjivom motkom treba razjuriti i najuriti.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

KishRobert je napisao(la):
nije to dobro,te nakupce govnjivom motkom treba razjuriti i najuriti.

Robi slazem se ja sa tobom da treba tako ali kome prodati onda bikove, i ja ih isto ne volim ali u takvoj smo situaciji da nemamo kome ih prodati. Ja sam pre 3 dana cak imao proveru vet. inspektora koji nas je davio 6 sati, to znaju da posalju inspektora(mislim na drzavu) a neznaju da nam pomognu da kupimo telad i da posle prodamo bikove
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

PIK Kikinda,Čoka-sve sjebano i ko nam ostaje sem monopoliste Matijevića
 
Nazad
Vrh