Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

U prošli petak su u Požarevcu dobre debele krave išle po 1,3e :cao:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

cika_jova je napisao(la):
alfa 9 je napisao(la):

svaka - i ona od 650 i ona od 450kg, samo da je steona, ova sto sam je terao kad pogledas ostale izgleda im kao ujna
Na licu mesta odredjuju steonost ili....?
slobodno okaci sliku neke takve ujne da vidimo:),il da svratimo kad odemo u MB na vrucu jagnjetinu
:ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kraljevo,petak, 10.9.2010.god.

zenska telad-270 din/kg
muska telad-300din/kg
bikovi-170din/kg
krave za klanje-110din/kg
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/zaustavljen-sverc-goveda-kod-kraljeva-51578.php
Kako su za Kurir referisali nadležni iz Ministarstva poljoprivrede, akcija je bila ogromna. Veterinarski inspektori, njih 21, došli su iz četiri okruga - Moravičkog, Rasinskog, Niškog i Raškog, a devet vozila saobraćajne policije zaustavila su 300 kamiona. Sve se dešavalo od osam sati uveče do pola dva ujutru. Za akciju je znao samo jedan čovek iz ministarstva, kao i jedan iz policije, kako bi sve ostalo u najstrožoj tajnosti. Učesnici su saznali gde idu tek na dan kretanja ka Kraljevu.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

jel oni napisase da su zaustavili 300 kamiona od kojih su 75 prevozili zivotinje i da su oduzeli 18 krava

kako su uspeli da u 75 kamiona uguraju 18 krava :sta:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

juce mi dolazili neki kupci za kravu, ali ovi moji rekli da nema prodaje dok ne prodje inspekcija ministardtva za 12500 po kravi, a oni odmah poceli da se prenemazu bolje ti nama prodaj, platicemo ti vise, al da nikom ne kazes da smo ti platili, te nema od toga nista - nema krava to ce biti :nono:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ja bi voleo da su vec prosli, treba nafte, seme, djubre...

ako budem isao do grada svraticu do zadruge mozda znaju..

jel jos neko predavao za subvenciju?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kada si novi onda se lepo predstavi na odgovarajućem mestu.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

kako se krecu cene bikova ima li nekih promena?kod mene u poslednje vreme se slabo trguje pa ne znam bas kako se krecu cene...
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Domaci bikovi 150-160 din/kg,dobre junice prodate za 1.4e,a extra bikovi 1.85e :D
 
Nazad
Vrh