Cena višnje u vašem kraju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pricao jos odavno da nude i kaparu unapred, na sve nacine pokusavaju doci do visnje. Samo da, da bog da krene malo toplije vreme bez padavina da se berba zapocne kako treba jer je roba u vecini visnjara zasad odlicna. Sa srecom kolege visnjari....:ppozdrav:
 
Ti kao da ne zivis u kraju u kom zivis:haha:?
Znas i sam da su to spekulacije lokalnih odkupljivaca koji pricaju jedno, a dva dana pred odkup dodju na cenu koja je "realna". Mozda nece biti 120 ali nece biti ni 60 sigurno.
Prenesi nam cenu odkupa na dan-dva pre nego sto pocne:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
cena visnje nece biti ispod 80,10.6 krece u strumici berba sa pocetnom cenom 0d 0.7 centi ili oko 80 din. kod njih uvek krece sa nizom cenom od nas. Visnja se trazi i bice sigurno dobra cena. Moja prognoza je oko 100 din.
 
Kolega koji ima veći zasad u okolini Kruševca davao Edi boterno višnju po 100 dinara ali tvrdi da je ugovorio i po većoj ceni za na dalje.
 
kod mene radnici sto beru tresnju idu posle na visnju zvao h gazda iz merosine placa 24 dinara po kili branje
 
@rista ako imas takvog da bere 20 gajbi javi dolazim po njega sutra i vracam ga uvece za bolec ima i burek pride.
 
Pre tri dan su bili na ispomoc stricevi radnic muz i zena i dete od 6 godina jbg nabralo tri gajbe nabrali su 46 gajbi ovi moji na 13 pocinju da se vrte i prestaju iduce godine im ukidam boravaki spavanje kod mene ucifrili se bre mnogo
 
Ko ima puno voca on ima i svoje radnike(proverene)ono sto ceka u centru da ga pokupis ujutro(cas izuzecima)su obicni palamudi,danas kod jednog sutra kod drugog radi.

- - - - - - - - - -

Koliko stane u gajbu?
Hvalio mi se moj bivši radnik da je brao 150 kg za dan nisam znao da li me farba ili ne.
Da ima radnika koji beru kad su tresnje pune i vise od 150kg za 11-12 sati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh