Cena tovljenika na tržištu

Zavisi. Islo je od 54 pa do 64 posto. Jedan deo prasadi kupim a jedan deo je od mojih krmaca. U poredjenju sa ostalim cenama koje se placaju ja sam zadovoljan... samo neka ostane ovako :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel 1 klasa 110 ili 120kg?
Sve zavisi i od klanice.

Ja dajem i 135kg prosek i sve ide u 1klasu.
Jedne godine sam dao Matijevicu prosek 138kg, a znam da su oni jako strogi sto se tice kilace do 125prosek placaju jednu cenu sve preko te kilaze ide niza cena.Meni nisu nista skinuli placali su kao 1 klasu.
 
Sve zavisi i od klanice.

Ja dajem i 135kg prosek i sve ide u 1klasu.
Jedne godine sam dao Matijevicu prosek 138kg, a znam da su oni jako strogi sto se tice kilace do 125prosek placaju jednu cenu sve preko te kilaze ide niza cena.Meni nisu nista skinuli placali su kao 1 klasu.

Jel Matijević dolazi kući po svinje ili ih treba nositi direktno kod njih? Godišnje imam oko 300 tovljenika
 
Софија , 170 дин ,,одмах паре" и 180 дин на чекање ( е сад на колико је то дана .....???)
И наводно за 10 дана биће исплаћена сва дуговања до сада
 
A kako Mitros funkcioniše što se tiče prevoza i otkupa? Jednom davno smo ih zvali i ako se dobro sećam rekli su da ispod 40 tovljenika neće poslati kamion. Da li je to još uvek tako?
 
Jel Matijević dolazi kući po svinje ili ih treba nositi direktno kod njih? Godišnje imam oko 300 tovljenika
Ma dolazi matijevic kad mu je frka i po 50kom:) Ume Matijevic i dobro da plati.Prosle godine kad sam ih pozvao U cenovniku kod njih bila je cena 150+pdv, ja ih nazvao rekao sam im da imam robu sa te i te farme ali da ta cena od 150+pdv mi je mala i da se ne uklapam u ceni nikako jer sam prase platio dosta, pitali me koja je genetika i sa koje farme sve sam im rekao i dali su mi cenu od 165+pdv ali posto druga klanica mi je dala vise naravno da sam dao njima, ali rekao sam ovima iz matijevica ako mi neko drugi daje vise onda dacu njima.
 
A kako Mitros funkcioniše što se tiče prevoza i otkupa? Jednom davno smo ih zvali i ako se dobro sećam rekli su da ispod 40 tovljenika neće poslati kamion. Da li je to još uvek tako?
Sve zavisi koja je daljina,ako j e kao i kod mene onda nece poslati ispod 100kom.Ali nije ni mitros sto je bio, meni se ne isplati dati njemu robu nikako.
 
Ако није тајна који накупац или кланица оволико плаћа?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nekoliko tura u nazad otislo po 120din jbm te sreco.
Kad predajemo uvek ta cena, takav horaskop valjda..
Trenutna cena po meni prihvatljiva.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh