Cena tovljenika na tržištu

Kod nas skok moze da se ocekuje tek od srede,tad je pijacni dan :ppozdrav: :cao:
 
Curug, 105 dinara pare odma (u roku od 5 dana za njih je odmah!)
utovarili 300 komada voze za Centralnu Srbiju u klanicu i IZVOZE ZA EU

A iz EU uvoze skart za domacu upotrebu. Pa nam deca sa 16 godina budu 190 cm visoki i nose cipele broj 46
 
Ovako stoje cene na STIPS-u

24evznk.png
 
@sorin
Jeste da ovo što budem pisao ne spada u ovu temu ali moram da kažem da nije problem da dete od 16 godina bude 190 cm visok,žalosnije je da od 10 beba jedna se rodi sa teškim anomalijama,i da do desete godine kod jednog se dijagnozira karcinom!Razumem šta si hteo da time da kažeš ali ovo sam morao da napišem.Još jednom se izvinjavam što nema nikakve veze sa temom!
 
Danas sam kupio u prodavnici PIK Beceja slaninu sa rebrima za 200 din/kg ima 5 mm slanine i 3 cm mesa komotno kad se skine koza moze da se naprave estra kobasice. Pa ovo ni za sebe ne vredi toviti
 
Ja stvarno neznam koje ovde lud Svi kukaju svi J...... majku a niko ni da pomisli da nešto poduzme LJUDI NIKO SE NEĆE ZA VAS BORATI TO MORATE DA SHVATITI. Mada ja sve više gubim nadau mislim da našmsljacima treba stviti magareće uši I još više uzjahati jer očito imje lepo pošto ćute niko ništa konkretno da poduzme .A možda ja grešim i možda sam ja lud
 
Danas 120 din nare sedam dana moze i za 125 pare mesec dana.Sada se sve vise traze krmace za klanje 95-100din moze i malo vise za vecu kolicinu
 
Nazad
Vrh