Cena tovljenika na tržištu

Ako dajete 600 - 700 dinara po kili koliko mislite da će biti kilogram tovljenika?
 
Pricaju 300 plus pdv da ce biti cena, skupo prase al hrana jeftina a bice cena
Jbg ja sam prazan opeko sam se dva puta dao za prase 100 e a tovljenika za 120 e pa sad duvam i na jogurt
Ja ne verujem u te prica o ceni od 300din, tu ce da uleti uvoz odmah, mozda ce biti 7 dana ta cena da bi oni podigli cenu u mesarama ali zamislite koja bi zarada tu bila a kukuruz 16 din tu ce biti veca zarada nego kod ovih sto diluju zabranjene substance🙈
 
cb469d3fd62408cf183de327d6285977.jpg

Nidje crvene strelice na berzi da ide cena dole, samo kad nas u zemlji ide cena dole znaci uvozili su opet smrznutog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neko sranje sa papirima stize od prvog maja cujem, promenice se nesto zdravstvena uverenja i odjavljivace se svinji kao goveda navodno.
 
Evo danas izašli sa uredbom za subvencije za tov svinja junadi itd..
Ulg predaju se sva grla koja su otišla u klanice od 13 juna pa do kraja konkursa tj 11 aprila.
Ako se sećate da je prošle godine bila predaja zahteva negde do polovine maja pa onda još produžili mesec dana... I ja predam pred zadnji dan da ne budze bas zadnji i oni zadnji dan produže tih mesec dana... A ja o par dana prodam još 15 kom. Ne da su mi uterali jbt
 
Evo danas izašli sa uredbom za subvencije za tov svinja junadi itd..
Ulg predaju se sva grla koja su otišla u klanice od 13 juna pa do kraja konkursa tj 11 aprila.
Ako se sećate da je prošle godine bila predaja zahteva negde do polovine maja pa onda još produžili mesec dana... I ja predam pred zadnji dan da ne budze bas zadnji i oni zadnji dan produže tih mesec dana... A ja o par dana prodam još 15 kom. Ne da su mi uterali jbt
Mogao si da izmenis zahtev pa da dodas tih 15kom
 
Nazad
Vrh