Cena tovljenika na tržištu

Takav prirast može biti samo sa aditivima u koncetratima koji vodu uvlači u mišićno tkivo.

I kod ljudi oni koji su koristili raznorazne preparate za mršavljenje, najviše omršaju u prvih 7 dana , jer 99% tih "čudotvornih" preparata teraju da izbacite što više TEČNOSTI, a ne sala iz tela, pa posle idu kao ošamućeni i čude se šta im je.
Recimo lek Laseks se koristi za izbacivanje tečnosti iz tela, prepisuje se ko ima baš visok pritisak, ali je vrlo opasan, uz vodu izbaci minerale i elektrolite iz tela, posebno opasan je za kalijum bez koga srce može da stane.
Upravo taj Laseks koriste bilderi pred takmičenje, da bi istakli figuru, ali ne mali broj je ostao bez glave igrajući se sa njim....
 
Koja je trenutna cena? Imam 15 komada, blizu su 100kg, ali ne znam da li prodavati pre praznika ili posle.
Cenim da će cena posle praznika pasti

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
U odnosu na šta da padne ?
Kolega je prodao 1 kom. po 280 od kuće, sutra dolazi kupac da tovari, sestra i zet po 300 a jedan poznanik ",dao" 2 komada "u klasi" po 250 din. ...
Na klanicama i kod nakupaca nemam pojma koliko je...
 
Cena je u padu. Od kuce se moze prodati skuplje na komad ali izgleda da nema vise ko da kupi…
Ako mene pitas bolje sad prodavaj i skidaj sa hrane. Tako sam bar ja uradio


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jutros natovario 200 kom 215 plus pdv Matijevic, navodno za iducu nedelju 210 plus pdv
Stojanac 230 sa pdv jutros tovari
Mitros 290 plus pdv topla polutka
 
Maxo, je l' imaš neku prognozu kretanja cene posle praznika? :D
Ne znam da li da tovarim 12 komada pre praznika ili da čekam bolju cenu, prosek je oko 110kg.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh