Cena tovljenika na tržištu

Gde je sada brat @ZVEZDANI sigurno se napunio para . sa njegovom prognozom od cena od 180din,kaze bic na kraju puca, samo ne znam ciji bic da`l moj ili njegov, o5 sam ja bio u pravu oko cena,omasio je i on i Uros Davidovic sa njegovom objavom.
 
Ne znam sta lincujete coveka , i ja sam imam da prodam nesto i ocekivao sam vecu cenu. Sve je vodilo ka skoku cene , deficit stocnog fonda , oba uskrsa ,ide prvi maj ,djurdjevo al eto opet su uspeli da nas izmajmunisu i zadrze istu cenu. U sustini mogu kako hoce i to je to
 
Ne znam sta lincujete coveka , i ja sam imam da prodam nesto i ocekivao sam vecu cenu. Sve je vodilo ka skoku cene , deficit stocnog fonda , oba uskrsa ,ide prvi maj ,djurdjevo al eto opet su uspeli da nas izmajmunisu i zadrze istu cenu. U sustini mogu kako hoce i to je to

Niko ne lincuje ovde njega, nisam ga ja vukao za jezik da kaze da ce cena biti znatno veca od 170din.

Samo hocu da kazem da sam ja opet bio u pravu sto se tice cene.
 
Uroš Davidović
100% PROVERENA INFORMACIJA - U MADJARSKOJ PROGLAŠENA AFRIČKA KUGA SVINJA - što znači da ne samo da više svinje ne mogu da se uvoze nego ne mogu ni da se transportuju kroz Madjarsku. Očekujte RAST CENE TOVLJENIKA U SRBIJI !!!
 
Uroš Davidović
100% PROVERENA INFORMACIJA - U MADJARSKOJ PROGLAŠENA AFRIČKA KUGA SVINJA - što znači da ne samo da više svinje ne mogu da se uvoze nego ne mogu ni da se transportuju kroz Madjarsku. Očekujte RAST CENE TOVLJENIKA U SRBIJI !!!
Eto zasto je kod nas cena tovljenika u PADU!
 
Uroš Davidović
100% PROVERENA INFORMACIJA - U MADJARSKOJ PROGLAŠENA AFRIČKA KUGA SVINJA - što znači da ne samo da više svinje ne mogu da se uvoze nego ne mogu ni da se transportuju kroz Madjarsku. Očekujte RAST CENE TOVLJENIKA U SRBIJI !!!

Ovaj Uros vec od decembra najavljuje ocekujte rast cene za mesec ili 2 meseca, a kad ono cena u padu, nije vise zanjimljiv on ni njegova emisija.
Tako je jos najavio u decembru kad je otkrivena africka kuga u Hrvatskoj,kao da ocekujemo porast cene kad ono do kraja corak nista od toga jos je pala i potraznja a i cena.
Ja licno pitao jedno klanicara koji uvozio tada svinje za klanicu,ja ga pitao KAKO TO DA UVEZETE SVINJE IZ HRVATSKE KAD JE TAMO OTKRIVENA SVINJSKA KUGA,on mi rece ma ko zna gde je otkrivena ove nase svinje su sa farme tako da nema problema mi i dalje nastavimo da uvezemo meso.
 
Nazad
Vrh