Cena tovljenika na tržištu

Danas zvao dva kupca 165din,ali kazu da bice uskoro nesto blago pomeranje na gore,cekacemo jos malo.
Sta je kod vas situacija?
 
Svercer kada nameravas da isplatis coveka iz Martinaca,tovario si pre 60 dana?
mislim da si pogresio druze nisam ja taj sto je kupio te svinje u martincima. a u martincima sam licno ja tovario od branislava dursanovica pitaj ga kako ja isplacujem . i nije lepo sto me prozivas tako a neznas ni ko sam ja ...

- - - - - - - - - -

Sofija je samo nakupac i preko njene firme se tovari svima kome trebaju svinje u poslednje vreme najviše tovari za Biftek - Niš i Nedeljković - Šašinci
nema sofi firmu ona kome proda svinje kupac isplati na seljakov racun :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Nisi ti nego Micko iz Indjije.........a vidim da radite zajedno???????ja sam mica iz indjije , a ti se raspitaj malo bolje i onda sudi o ljudima ovde na forumu, molio bi te da se raspitas kome je taj prodao svinje i da napises ovde dal je meni prodao svinje ili ne , cudi me ako sam kupio od covka svinje da me nije nazvao u zivotu...a ja ne radim nisakim zajedno . bilo bi lepo od tebe vec kad glumis sudiju da nazoves coveka i pitas ga kome je prodao svinje... a i administratori bi trebalo da reaguju ...


Evo reagujem ,drugi put ti brisem reklamu sa foruma.Ako si iz Indjije onda promeni lokaciju.
 
Poslednja izmena od urednika:
U predstavljanju si bio Kira iz Ogara a sada Mica iz Inđije.Lokacija ti je bila Ogar, pa Srem, pa sada St.Pazova.Ne bi bilo loše da nam kažeš šta je u stvari tačno od ovoga, pa da te ljudi nebi prozivali bez razloga.
 
Da li si tovario kod Mabetovica u Martincima? Ako nisi onda izvini....kolega Kuka iz macve je dao isto svinje koliko se secam,......
 
Ja sam dao svinje sasi iz beske koji je nesto uplatio a ostatak duga je preuzeo na sebe mica iz indjije i uplatio sve kako smo se dogovorili. Svercer,ako si ti mica iz indjije onda znam o kome je rec. A sex je poceo,trlic oborio na 165,velika navala svinja.
 
Evo sta sam zapazio, otkud navala svinja i niza cena za 5 dinara. Prica ide ovako oteram ja u petak svinje na klanicu, tu inace stalno vozim za jednog kupca. Da dao sam po 170 dinara. Nateram na rampu i cekam momka koji radi tu na prijemu da istovarim i dok cekam udjem malo da prosetam po klanici. Imam sta i da vidim puni boksovi tovljenika od jedno 80 do 90kg. Pitam njega ko dotera ovako male tovljenike? Ma kaze isturaju ljudi dok je dobra cena, radi se o ljudima koji imaju manji broj svinja pa da prodaju dok je jaca cena a neki od njih ko zna kada ce imati sledecu turu pa da iskoriste priliku. Pouka ove price je Panika, tako je u mom kraju...Nazalost nasi ljudi uvek zele ispasti pametni, ali uvek ima ono ali
 
Ja sam dao svinje sasi iz beske koji je nesto uplatio a ostatak duga je preuzeo na sebe mica iz indjije i uplatio sve kako smo se dogovorili. Svercer,ako si ti mica iz indjije onda znam o kome je rec. A sex je poceo,trlic oborio na 165,velika navala svinja.
ja sam druze bio si kod mene kuci ;-)

- - - - - - - - - -

sutra tovarim u martincima 165 din 40 kom mini farma...
 
Sofija nesto odlaze utovare... nije dobro :sta: jutros tovarili u Kuzminu ja jedan kamion i start jovanovic 165 din. a on je neke svinje kupio i za 160. a drugi kamion sam tovario u Pecincima i u Brestacu 165 din. pare isti dan ...
 
Sofija nesto odlaze utovare... nije dobro :sta: jutros tovarili u Kuzminu ja jedan kamion i start jovanovic 165 din. a on je neke svinje kupio i za 160. a drugi kamion sam tovario u Pecincima i u Brestacu 165 din. pare isti dan ...

Necu da kazem da lazes nego siris dezinformacije (mozda za rad sebe) Sofija tovari sutra po 170
 
Nazad
Vrh