Cena tovljenika na tržištu

Tehnologijom hrane sam se bavio tokom rada u klanici i preradi mesa i tada su mi već poslovni partneri pričali kako se uvozi meso ko uvozi i šta se sve stavlja u salame viršle i paštete. Lično sam mislio da imaju bujnu maštu, Ali mi je uvrk bols oči viršla od 195 dinara kada ja nisam ni u teoriji mogao da ih proizvedem za 390 dinara.

Eto danas oni imaju imperije, a ja više nemam posao jer je se ugušila prerada, a klanica vuče vazduh na slamčicu.
Ipak ja sam danas zadovoljan čovek, uspešan to je za diskusiju, ali srećan zbog toga što su sve naše mušterije jele zdravu i bezbednu hranu.

Ja sam danas poljoprivredni proizvođač. Prskano u karenci ne prodajem, lečene životinje u karenci ne prodajem, i opet vidim da mi je posao ugrožen zbog toga ali kada ne budem mogao da opstanem čuvaću koze po vrzinama, ali svi koji budu kupili bilo šta od mene biće zadovoljni sa dobrim i zdravim proizvodom.
 
Tvoje kuka 9 ???? Svaka cast sve pohvale ,nadam se da ce biti bolje u narednom periodu !!!!
 
Кука свака част,гледао сам данас и нисам имао појма чија је а допала ми се и фарма и размишљање фармера а још си и млад пољупривредник,сточар какви и треба да носе села у Србији..Свака част..Још ако си ожењен и имаш бар 3 деце био би пун погодак...:osmeh:
 
hvala svima,a sto se tice rakovice,bila je iza senjaka,nisu bas sve prikazali,nisu snimili odgajivaliste i toviliste,nisam bio ,tek kasnije sam dosao,decko snimao sta je stigao.
 
Кука свака част,гледао сам данас и нисам имао појма чија је а допала ми се и фарма и размишљање фармера а још си и млад пољупривредник,сточар какви и треба да носе села у Србији..Свака част..Још ако си ожењен и имаш бар 3 деце био би пун погодак...:osmeh:
Hvala puno,ozenjen jesam ali dece jos ne,bice u aprilu ili maju,izvinjavam se sto van teme pisem.
 
Nazad
Vrh