Cena soje rod 2020

Ujeo bi se za guzicu , al sta je tu je . Ofalio 10k eur , sad se preracunavam , i eto naso sam rjesenje , nisam kupio auto za kaznu i to je to .
Slican iznos sam pukao. Jos sam se dovijao pa na kamioje itd izvlacio 45.x cenu u proseku. Bio prezadovoljan cenom, sad ispalo krs i lom cena.
 
Vec ste zaboravili 2017.kada je u otkupu bila 50 dinara a na prolece 2018. pala na 41 dinar. Bolje vrabac u ruci nego golub na grani. Trenutna cena je skoro 30% veća nego u otkupu, malo li je?
 
Ja sam je prodao par vagona na 50 din a vecinu na 53, kako ne bi duvao u jogurt. Polovinom Decembra je stagnirala jedno vreme pa potom pala za oko 2 din i vise nisam hteo igrarije.
Ne smatram da sam izgubio apsolutno nista jer onda kad sam doneo odluku o prodaji bio sam zadovoljan tom cenom.
Sad moze ici i na 100 ravno mi je. Da je nisam prodao po toj ceni koju sam prodao pa ako bi pala dosta ispod te cene onda bi smatrao da sam izgubio.
U ovom slucaju znaci da nisam vise zaradio a nikako da sam izgubio, tako da ce mi biti drago da dostigne i 100 din.
 
Vec ste zaboravili 2017.kada je u otkupu bila 50 dinara a na prolece 2018. pala na 41 dinar. Bolje vrabac u ruci nego golub na grani. Trenutna cena je skoro 30% veća nego u otkupu, malo li je?
Te 2017 kod nas je bila 52 nesto sam prodao po 48 a ostalo kasnije, kako je nisam prodao po toj ceni prodata je kasnije po 40. E, tu racunam da sam izgubio lako nesto vise od 10. 000 e.
 
59 din sa lagera danas...dali još malo čekati ili puštati na naplatu?
 
Danas pustena polovina po 60,6. Jel ima neko i formacije kako ce se odvijati situacija u narednim danima?
 
Danas pustena polovina po 60,6. Jel ima neko i formacije kako ce se odvijati situacija u narednim danima?
Trebas sve ima nas koji smo po 43 din,za razliku od prosle godine i to je nesto, a kako je porasla cena tako moze naglo pasti a i kada se preracunas to je full zarada naravno ako vam rodilo ...
 
Soje generalno nema kod nas i njoj cena neće ići dole drastično...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh