Cena Soje rod 2014.g.

Imam sumnju da moderatori rade protiv nas!
U sezoni soje ne smeš dići glas i negodovati. Sramota što se ovde događa među nama. Zato nas i je....
 
Šta moderatori rade protiv vas?Ti isti moderatori bave se ratarstvom isto kao i većina vas na forumu.Glas sme da se digne,nije zabranjeno ali u svakom tom vašem dizanju glasova od tema se napravi kafana u kojoj se članovi međusobno vređaju i svađaju.Da li je to primereno?Da li vam se to sviđa?Da li se pojedninci tako ponašaju kod svoje kuće ili se ovde istresaju jer im se može?!
 
Ne sme se dozvoliti da se međusobno vređamo. Niti se sme dozvoliti da neko moderira ovde iz vlasti. Sve se više stiče takav utisak...
 
Problem je u tome sto niske cene su vezane direktno sa politikom i zeleno svetlo velikim otkupljivacima od strane vlade da nas deru, da bi potom mogli verovatno sa njima deliti kajmak, a nas ko pita za nase zaduzenje i svega ostalog. Bitno je posle da opet oni nas tuze za neizmirenje dugova i daju rokove, plus silne kamate!!!
Zalosno je sto nam sve rade!
 
Kakva crna vlast na forumu.Forum je isključivo apolitičan uvek bio i ostaće do daljnjeg ako ne verujete u to saberite činjenice,pročitajte pravila foruma(nastala u vreme samog osnivanja)i reći će vam se samo.Ne sviđa se ni meni odnos prema poljoprivrednicima i uopšte cela situacija u našoj banana državi ali se ne istresam na forumu jer forum nije javna tribina gde se pljuje i psuje već mesto gde se razmenjuju mišljenja,iskustva,gde se članovi međusobno savetuju,potpomažu itd.
 
Preko 5 godina sam moderator na ovom forumu i iz godine u godinu se ponavljaju kukanja manje-vise istih forumasa,a niko nije prstom mrdnuo da uradi bilo sta. Ako je losa cena a svake godine je losa onda su bili krivi zuti i moderatori foruma,pa je bilo vreme sarenih par meseci i na kraju napredni + moderatori.
A vredjanja,optuzbe i off topike necemo toalerisati,neki su se clanovi previse opustili.
 
Ova tema nam je preko potrebna kako bi smo znali cene kod nas i u susednim opstinama. Tako možemo predvideti njeno kretanje.
 
Sta fantazirate sa zatvaranjem teme ? Upozoravajte a posle banujte clanove koji po vasem misljenju krse pravilo.Kakav je nacin zatvarati teme,malo su se previse opustili i moderatori.
 
Ova tema nam je preko potrebna kako bi smo znali cene kod nas i u susednim opstinama. Tako možemo predvideti njeno kretanje.
To i jeste poenta ove teme.Zato se drzite iste i nece biti problema.U temi se pise o vazecoj ceni,a ne o krivcima za trenutnu cenu.Pravila su jasna i bice sankcionisani svi koji ih ne postuju.
 
Preko 5 godina sam moderator na ovom forumu i iz godine u godinu se ponavljaju kukanja manje-vise istih forumasa,a niko nije prstom mrdnuo da uradi bilo sta. Ako je losa cena a svake godine je losa onda su bili krivi zuti i moderatori foruma,pa je bilo vreme sarenih par meseci i na kraju napredni + moderatori.
A vredjanja,optuzbe i off topike necemo toalerisati,neki su se clanovi previse opustili.
Ima svega i svakakvih na forumu kao i bilo gde drugo i red treba da se zna,da nas pljackaju politicari kako koji dodju na vlast i to je tacno i neminovno je da se diskutuje o tom pogotovo sto su kompletno svi mediji dirigovani i za nas obicne ljude nedostupni i internet je jos jedini ostao ili izgleda ipak nije, ali mislim da se i pojedini moderatori osecaju previse mocno
 
Poslednja izmena:
Tema je cena soje,te mislim da clanovi koji svrate,a i gosti foruma nisu duzni da citaju nekoliko stranica jadikovanja i politiziranja.
Znaci drzimo se cene soje i nikakvih problema nece biti.
 
Kaze meni komsija danas koji seje dosta soje ,krenula je cena soje gore i ja ga jos ubedjujem nije pratim ja berzu,a sad pogledajte ovo u traki koja se pomera i vratite na dan 28 10 , i sto je najveci fazon uopste nema zelene strelice,a kad padne za 10 para oma zakucaju crvenu,ma stimaju oni loto naocigled u direktnom prenosu a ne ovo http://www.agroservis.rs/
 
Hrana produkt 42 din./kg. sa pdv
Malo sam pobrk'o lončiće,cenu sam trebao napisati u temi cena soje 2015.:osmeh:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh