Cena psenice rod 2022

Колико чујем код нас шушка се око 35 дин а што је нај горе опет Не проверена и формација да неће бити лагера него одма продаја....
Ima da ga lagerujem makar ga isvratio u garazu a kombajn stajao napolju, preporucujem isto i ostalima.. ;)
Igrao ministar baraž za popunu Sremske lige u fudbalu.
Ako onaj ume fudbal da igra ja odmah da okacim kopacke o klin.. :D Sto ti kazes ko ga sve danas igra vise to nije isti sport.. Stoni tenis znam da igra lose u to sam se licno uverio..
 
Poznajem ja kolegu i zato i pitam nije mu svojstveno,i bas preko foruma?To su reci za ministra na molitvenom dorucku koji ste posecivali i trebali ste izraziti ogromno nezadovoljstvo .Toga je bas bilo u svim vecim centrima gde su jaca uporista
 
A sto takav recnik druze ?
Pa eto onako u trenutku sam osetio potrebu na im malko nabijem ono u sta su vec naviknuti primati od vecine gradjana ove drzave!😂
Ne boj se druze moj, nista im nece faliti a nece im ni skoditi. Vise mi osetimo karanje s njihove strane nego sto oni osete pisane psovke na njihov racun!
Da ne sirim i da ne napisem i koja ih stvar zaboli za nas!
 
MIRBAN said:
Evidentno je da će i kod nas na početku žetve da probaju sa malom cenom tipa 35 dok ne budu videli kakvi se prinosi kreću i kakav je kvalite pšenice, kao da li ima zainteresovanih da je predaju na silose (verovatno da će mnogi ako imaju uslova da je lageruju kući). Posle par dana će sve to da dodje na svoje i ide ona lagano preko 40. A posle mesec dana od žetve će sigurno biti i preko 50. Vrlo zaje.....na godina svuda u svetu za pšenicu a i ova intervencija Rusa u Ukrajini. Svašta će tu još da se izdešava. Ali da će da bude nekog drastičnog pada sigurno je da neće.
Ja u ovo nemogu da verujem...nema sanse!

p.s. Onaj glavni ovo nece dozvoliti, zgrabice svaku slamku da nadje nacin da cene ostanu na minimalnom nivou!

Evo postovi od 10 dana... obaraju cene , kako kod mogu..ali jos nismo dotakli dno. Tek ce da krene srem i tamo ce biti solidni prinosi!!
 
Znaci gledam i ne verujem, ko koga ovde vise jebe , kakvi smo mi debili sta trpimo!!!!!
332898a38dfd66a3855d0346a60b7168.jpg


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh