Cena psenice rod 2014.g

kod nas mnogo manje posejano . nebi trebalo da bude u vrsi ispod 18 din sigurno,jos ako budu poplave kako predvidjaju bice i visa cena !
 
Auu zemo kod mene u atar do sada obično bila svaka treća ili četvrta njiva pod pšenicom ili ječmom, sada svaka 10 ili 12, a ima još ne pooranih..

pa da,slicno i kod mene ! sutra bi trebalo da idem da slikam moju ako ne zaboravim aparat pa ti pustam da vidis sta je klasa ! uvek kada je ovako dobra nesto mi je ubere ;) !
 
Pre mesec dana nisam ni razmisljao o prodaji psenice jer nisam znao da cu ovoliko tropiti sa svinjama ,sad pokrpljavam rupe.....:sjasi:
 
Ja jos cekam
. Cini mi se da cemo prodati tek u maju, isto kao i prosle godine, ali ne ocekujem da ce ici preko 24,25 dinara..
 
Ja jos cekam
. Cini mi se da cemo prodati tek u maju, isto kao i prosle godine, ali ne ocekujem da ce ici preko 24,25 dinara..
Kakva je cena bila u maju prosle godine!?Ipak je tada zetva relativno blizu,pa se plasim da vec tada ne obore cenu zita,ako vide da ce biti dobar rod ili gresim!?Evo sad videh,cena je bila 21 din,znaci nista narocito...
 
Poslednja izmena:
Tesko da ce biti tako dobar rod, psenica je posejana na dosta manje povrsina, napadaju je glodari i razne bolesti vec sad...plus, vecina ljudina je vec prodala sve, trebala bi da poraste potraznja..
 
Nazad
Vrh