Cena pšenice rod 2023

Toliko, mati mesi skoro svako jutro, svitne za cas dok je vruc. I deca vole da mazu, sad se navukli na ajvar.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Mani ajvar. Pomagao ženi pe neki dan, pekao, mleo, napatio se ko niko i onda nekoliko teglica dobili.
Probao malo i ostavio. Napisaću na teglicama - samo za gledanje.
 
Ja 2 godine ne jedem hleb ili bilo kakva testa,ponekad,tek ponekad pojedem mozda negde burek ako vozim negde duze ili nisam doruckao kuci i slicno,ali to je godisnje par puta max.Ono sto mi jos pravi problem je slatko,to mi bas tesko da ostavim xd,ne moze proci nedelju dana da ne pojedem cokoladu ili nesto slicno....
 
@Matić I jedno i drugo :).Sad ne primetim razliku neku kad pojedem ponekad pljeskavicu,burek,ali pre kad sam sa dnevne upotrebe hleba i testa njih izbacio,par dana je bilo problematicno za stomak da se navikne,ali sam posle osetio olaksanje,nekako mi bilo lakse posle jela,nisam se osecao naduven,vise sam imao energije,i manje se jelo.Kazu hleb zasiti,jeste napuni brzo,ali isto tako brze budes ponovo gladan,i vise se jede,bar je tako meni bilo.
 
Jedno vreme nisam jeo slatko, imao sam 70 kg na 190 visine, kao stalak za infuziju sam bio.Kada sam se oženio otišao sam na 115 kg pa sam skinuo na 85 i trenutno se držim na 90 već dosta godina.Gazirano i sokove uopšte tamanim redovno samo što mi dune pa ne pijem ništa sem obične vode po godinu dana, slatko tamanim i ne mogu da ga se rešim, najduže 7 dana dok neko od dece ne počne da šuška kad otvara čokoladicu i slično pa mi krene voda na usta. 😂
 
Nazad
Vrh